Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [PRZYJĘTA ⚐] Propozycja


DamiaNB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje dotyczy tego że większość ludzi na serwie stoi a admini nic nie mogą praktycznie zrobic rozumiem afk bo zachciał mu sie siku czy coś w tym stylu lub herbate zrobić ale odrazu cała mapa żeby afczyła ?? to do dupy nie podobne dotyczy żeby dodać auto kick po 30 sec afczenia po rozpoczęciu wypuszczenia zombi odliczało 30 sec ten kto przekroczy limit wywala go

pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kick to za mało.

Racjonalnym sposobem na zażegnanie fali  "afczenia" może być:

 

1) Debuff:

  • Rundy po jak i zarówno w trakcie trwania "afczenia". Czyli po upływie X czasu dostajemy w ów rundach debuff'a na dmg/ilosc zdobywanych Rpg, Expa/Szanse na drop  ( do wyboru do koloru )*
  • Mapy. Czyli na cały okres mapy mamy powyżej wymienione debuffy

2)Kara:

  • Zabranie przywilejów na czas określony**
  • Typowe i nieskuteczne Afk = Kick 

Wszystko co wyżej napisałem jest przewidziane w większości do jednorazowego "afczenia".

Wiadomo jednak że niektórzy mają skłonności afczyc nawet kilka godzin.

dlatego szczególnie dla nich:

 

a)Kara serwerowa

  • "Wyciek z konta" czyli gracz po Y czasu traci ilość C pieniędzy.  Wartość C wzrasta gdy wartość Y np (zostanie przekroczona dwukrotnie lub osiągnie kolejną wartość)***
  • "Ceny drożeją"- na określony czas/nieokreślony ceny w sklepie/ceny ulepszeń/itp zostają zwiększone o jakiś mnożnik zależny od przebytego czasu AFK****

*-Wszystko można dostosować np 1 rzecz po określonym czasie kolejna po następnym przedziale czasowym

**-Skonstruować ( o czym juz napomnialem Albertowi ) Mini bansa na podstawie Bana na przywileje

***-Zdaje sobie sprawę z ilości powtórzonego słowa "wartości" :D

****-Ewentualnie można by zrobić tabele AFK ( w celach informacyjnych i nie tylko )

 

 

W przypadku adminów uważam że można ich zwolnić z pkt  "2) Kara " 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł :) myślę ze limit AFK dostanie wprowadzony na serwer :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil dobrze gada jak by to zrobił 

 

 

Ale jednenie minus Albert by był zły bo on stoi cały czas AFK

 

pozdrawiam smoke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pistuuu napisał:

Kamil dobrze gada jak by to zrobił 

 

 

Ale jednenie minus Albert by był zły bo on stoi cały czas AFK

 

pozdrawiam smoke

To dla adminów nie było by kickow  tylko dla graczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
13 minut temu, Rychu^^ napisał:

To dla adminów nie było by kickow  tylko dla graczy :P

 

Każdy to każdy nie ma tak ze jakiś admin *celowo* będzie se *afk* bo se nabija godziny pod GT + /nagroda.

 

55 minut temu, KamilloS napisał:

Kick to za mało.

Racjonalnym sposobem na zażegnanie fali  "afczenia" może być:

 

1) Debuff:

  • Rundy po jak i zarówno w trakcie trwania "afczenia". Czyli po upływie X czasu dostajemy w ów rundach debuff'a na dmg/ilosc zdobywanych Rpg, Expa/Szanse na drop  ( do wyboru do koloru )*
  • Mapy. Czyli na cały okres mapy mamy powyżej wymienione debuffy

2)Kara:

  • Zabranie przywilejów na czas określony**
  • Typowe i nieskuteczne Afk = Kick 

Wszystko co napisałem jest przewidziane w większości do jednorazowego "afczenia".

Wiadomo jednak że niektórzy mają skłonności afczyc nawet kilka godzin.

dlatego szczególnie dla nich:

 

a)Kara serwerowa

  • "Wyciek z konta" czyli gracz po Y czasu traci ilość C pieniędzy.  Wartość C wzrasta gdy wartość Y np (zostanie przekroczona dwukrotnie lub osiągnie kolejną wartość)***
  • "Ceny drożeją"- na określony czas/nieokreślony ceny w sklepie/ceny ulepszeń/itp zostają zwiększone o jakiś mnożnik zależny od przebytego czasu AFK****

*-Wszystko można dostosować np 1 rzecz po określonym czasie kolejna po następnym przedziale czasowym

**-Skonstruować ( o czym juz napomnialem Albertowi ) Mini bansa na podstawie Bana na przywileje

***-Zdaje sobie sprawę z ilości powtórzonego słowa "wartości" :D

****-Ewentualnie można by zrobić tabele AFK ( w celach informacyjnych i nie tylko )

 

Jestem za ale każdy ma być równo traktowany a nie tylko gracze nie ważne czy Opiekun / Właściciel lub Admin jeśli ma to być prowadzone to niech do każdego ta propozycja się tyczy.

 

Żeby fair było dla każdego myślę ze  Albertd nie będzie miał nic przeciwko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, myślę że się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu tylko dla graczy niektórzy admini też stoją afk  tylko niech alert zrobi tak żeby go nie wywalało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem lepiej by bylo gdzyby wyrzucalo graczy do spec. a gry rusza myszka to automatycznie da do drozyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.