Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] REZYGNACJA Z ADMINA


Caff

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie Było Was poznać!! Ale dziękuje za współ prace Luz, Monster, Smoke Privo. Już mam dość tego pajacowania, siedzisz od 9 rano do 2 w nocy robisz co możesz ale inni tego niestety nie umieją uszanować,ciągle tylko narzekania więc dziękuje bardzo.  Imm ciebie również  dobrze jest poznać oraz wszystkich ludzi których tutaj poznałem. Niektórzy powinni  zmniejszyć obroty w betoniarkach. Dzięki pozdrawiam Creator :) 

 Adas esperal,
:<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta rezygnacja... 

Myślę, że jest o czym gadać na przyszłym zebraniu administracji.  Sporo ich było ostatnimi czasy - w tym moja. 

Caff, przemyśl to jeszcze i pogadaj z Opiekunem 4FUN.

 Aluś,
Haaa to zebranie może na ts jeszcze kippo xDD
 SolariS,
Reprezentujesz jakąś tam range, więc się zachowuj "kippo"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Caff jeszcze mam jakąś wyższą rangę, więc pogadamy sobie i wprowadzimy trochę życia do tych betoniarek, a jak nie to sernik od Natalii rozwieziemy rowerami. Wstrzymaj się z tym, zdziałamy coś na pewno. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxresdefault.jpg

To jest tylko gra! i robisz BARDZO dobrą robotę tak samo jak aspiratio ale do ###### wy jesteście dorosłe chłopy! Masz problem z kims to wchodzisz na TS szukasz opiekuna albo h@ albo j@ i rozmawiasz! Kto za was w życiu będzie rozwiązywał problemy!  


tyle.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Szkoda ze rezygnujesz jeden z najlepszych adminów na serwerze lepiej  przemyśl  te decyzje i zostań z nami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Temat ZARCHIWIZOWANY ♻ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.