Skocz do zawartości

[BAN ✘] Błąd


Małe S

Rekomendowane odpowiedzi

WItam chciałbym zapytac czy moge dostac ub na serverze 1v1 arenki chce wbic na server po paru dniowej przerwie poniewaz miałem kompa w naprawie a tam takie cos 

 

 

 [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Таныг Sprinter админ энэ серверт бандсан байна. 
[AMXBans] Та хязгааргүй бандуулсан байна. 
[AMXBans] Бандсан хоч : G2.Esports | KennyS 
[AMXBans] Шалтгаан : ' aim +wh ?egnam : D ' 
[AMXBans] Санал гомдолоо игээх @ http://www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Таны SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 791881533 ' 
[AMXBans] Таны IP : ' 217.153.138.35 ' 
[AMXBans] ===============================================

 

typek musi miec takie same ip neta jak ja  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy błąd "G2.Esports | KennyS " dostał w ubiegłych dniach bana, dostał UB. Odsyłam cię do opiekunów @Privo @Imm @Dzwiek @Spr!nTeR

 

 

 

 

 

dez1.1.gif.7b17cca718c146f112597c8126960361.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem juz taką akcje na paru innych serverach kiedys ze ziomek dostawał bana z takim samym ip neta jak ja, a ja na server nie mogłem wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, grasz na Steam a on ma bana na NS, więc ID musi być inne, dodatkowo patrzę na Twoje IP to też macie inne zakresy. Dodatkowo dziwi mnie Twój CS po rosyjsku(?), dziwneee. Jak próbujesz się połączyć to nadal takie coś w konsoli masz, a może tylko jak mu się trafił ban to też Tobie się nałożyło? W AMXBans widzisz czy masz bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana otrzymałeś dzisiaj przez opiekuna @Spr!nTeR dany admina ma 48 godzin na rozpiskę demka inaczej UB.

Po za tym trochę dziwne, że wczoraj dokładnie taka sama osobą z takim nickiem jak ty otrzymała bana z ss, czuję tutaj trochę ściemy.

@Privo Są różne programy do zmiany ip jak i steam id po co ja ci to mówię skoro o tym wiesz xD, steam/ns bez różnicy, bansa sprawdzałem posiada osobnik bana na te ip więc czekam jeszcze na wypowiedź @Imm oraz @Spr!nTeR czekamy na demko... Ciebie @SolariS @Tajemnica też bym prosił o wypowiedz co o tym sądzicie. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.