Skocz do zawartości

dziabnoł mje


BOCIEK

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy gramy nozowki nie da sie sluchac tego, ja mam zbindowany stopsound i wduszam go non stop przez minute rozgrzewki. wylaczyc ten dzwiek na rozgrzewce bym proponował.
jak juz jestesmy przy dzwiekach... wrzucacie dziabnoł, a prosilem o double kill nie raz i nie dwa, moze teraz to wrzucicie skoro juz mamy te nieszczesne dzwieki

(double kill: jedna kula=2 trupy, nie zabicie 2 typow pod rząd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem tego na rozgrzewkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak  w sumi to jesli juz jakims cudem kiedykolwiek ten double kill sie pojawi, to mozecie go tez wylaczac na rozgrzewki(granaty np moglyby byc nieznosne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Cre[A]tOr napisał:

Tragedia po rozgrzewce na kosy...! Albo usunac rozgrzewke z nożami albo muzyke :)

 

To zostanie tylko na pistolety, bo na granaty jest zepsuta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, wybuchają po restarcie i zaczyna się runde z 40 hp :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wyjebcie to. Równie dobrze można by było przy zabiciu granatem wjebać "DAŁEM CI KAMIEŃ Z NAPISEM LOVE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie dziwi ze chcemy byc tacy oryginalni itd (nie zrobimy wc3 moda bo to paczka z neta) a tego moda widzialem juz w 2005 roku....(wkurwia tak samo since 2k5) natomiast jak mowilem o dzwieku z double kill to "nikt tego nigdy nie widzial, nie sprawdzi sie". to jest beka dopiero, jeden dzwiek raz na mape dac, 3 stronicowy temat byl na ten temat gdzie kazdy tego chcial, to dajemy sztuhra ktory nie robi nic tylko WKURWIA całą rozgrzewkę. 
bind alt stopsound- polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że sam wyłączam dźwięki na rozgrzewce z nożami, ale skoro Luz pisał, że rozgrzewka będzie całkowicie zmieniona to zapewne Stuhr zniknie, więc zamykam temat.

 

 

 

 

 

 

 

Żartuje nie mam uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

rozgrzewka zmienione a ten dzwiek zostal nk teraz tylko bedzi nak ktos kogos zabije podczas gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.