Skocz do zawartości

Granaty.


dev1ce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam propozycję dotyczącą serwera 4FUN. :)

 

Chciałbym, aby granaty rzucone na rozgrzewce nie "przechodziły" na 1 rundę. We wtorek lub środę grałem na de_alexandra, granaty na rozgrzewce. CT rzucają HE na resp TT pod koniec rozgrzewki, przechodzą one na 1 rundę. Połowa TT ginie. Jak tu grać? :P

 

Proszę o usunięcie tego. 

 

Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bug, nie usuniesz czegos co jest w kodzie gry(moze sa jakies wtyczki do amx na to, nie widzialem i wątpię, a co ważniejsze nie obchodzi mnie to).

innym rozwiazaniem jest triple restart, tak jak na ligówkach. 3 restarty i gramy, recznie restartowac z amxa chyba nie mozna, potrzeba rcona ale poprawcie mnie jak sie myle bo probowalem kilka razy i ciul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być skoro na kulki czy granaty na paintball też tak robiły, że szły na drugą rundę, wystarczy jakby je niszczyć po skończonej rundzie i jakiejś chwili by nie przeszły na następną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BOCIEK napisał:

to jest bug, nie usuniesz czegos co jest w kodzie gry(moze sa jakies wtyczki do amx na to, nie widzialem i wątpię, a co ważniejsze nie obchodzi mnie to).

innym rozwiazaniem jest triple restart, tak jak na ligówkach. 3 restarty i gramy, recznie restartowac z amxa chyba nie mozna, potrzeba rcona ale poprawcie mnie jak sie myle bo probowalem kilka razy i ciul

popieram triple restart, to nie tylko na alexandrze sie tak dzieje, wystraczy sie dobrze ustawic przy respie przeciwnika na jakiejkolwiek mapie, ale to nie jest jakies notoryczne, od czasu do czasu, ktos zginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zrobić jak na serwerach DM.  3 pierwsze sekundy po respie nie można zadać sobie obrażeń. a my stoimy w miejscu zamrożeni :)

 Byłby to czas na wybór broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.