Skocz do zawartości

Prośba o UB


psychoshark

Rekomendowane odpowiedzi

nick podczas gry: PSYCHO!SHARK
Admin, który dał ci bana: pride - jtdm diesel power!
Powód bana: Obraza
Data, godzina otrzymania bana: 15.10.2016 - 11:18:13
Twoje ip/steamid: STEAM_2:0:1001381477
Komentarz: Obraziłem admina. Sorry za moje zachowanie. Proszę o UB ponieważ gra mi się bardzo dobrze na państwa serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz dostał perma więc jakby admin przedstawił za co zbanował gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica, że to admin? Nawet za takie postanowienie jakby miał być ban skrócony to na pewno nie na tyle byś od razu pograł. Admin to też gracz, lecz ma swoje obowiązki - a co za tym idzie nawet jakbyś kogoś innego obrażał i oskarżał dostałbyś również karę, graczy zgłasza się na prywatnym czacie do admina używając u@ a nie pisząc na SAY (kultura również wymagana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego co zostało przez Ciebie napisane - różne są sytuacje nawet z obrazą, najbardziej prawdopodobne, że ban zostanie skrócony. Czekaj na decyzję bez dalszego spamowania. Chociaż się dziwię, bo trochę czasu minęło od tego bana i można to podpiąć pod przeterminowanie się prośby o UB, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze. Mam nadzieje że zagram już wieczorem.

Nie miałem czasu na pisanie o UB. Wczoraj szybko to zrobiłem i myśle że dobrze to rozpatrzycie

Edytowane przez Privo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Jakie przeterminowane prozby co ty gadasz? Admin powinien się tym zająć który dał bana ale ma to w dupie . A ma dlatego bo nawet pewnie nie ma konta i po prostu zapomnieli mu zabrać flagi

[COLOR="#0000FF"][B]A takie przeterminowanie ze względu na termin prośby o UB - czas od dostania bana na złożenie prośby o to. [Privo][/B][/COLOR]

Edytowane przez Privo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.