Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] FLESHE


Caff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem napisać o Fleshu bo jeden długo trwa a 2 jak ktoś dosłowni do rzuci to już kompletnie nic nie widać i znika po bardzo długim czasie co z tym jest nie tak ludzie nawet mi piszą jak tak długo może flesh być na twarzy a 2 to już nie mówię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu masz Cafik racje, 2 flashe i po rundzie :)

są stanowczo za długie, można byłoby je skrócić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kilka razy spotkałem z tym, że albo jest mega długi, albo w ogóle nie oślepi, przykładowo mój, jak czasami (jak mnie Static, Adas albo Caff zagadaja) to źle rzucę i wybucha przede mną no i czasami nic nie widzę przez 6-7 sekund, a czasami zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, można skrócić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Imm przypiął/eła ten temat

No własnie te flesze troche za MOCNE i ZA DŁUGO o 5sekund .. jak dostaje z 5 odrazu to prawie do wigilli trzeba czekać zeby zjechały ... jesli dało by sie coś z tym zrobić naprawde byłbym bardzo wdzięczny Pozdrawiam DOMEL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash jest domyślny jak na każdym serwerze, to zależne od tego jak silnik gry rozpatrzy czy jesteście odwróceni itd., więc nie jest to ingerencja nasza w to ile on działa na Was, a skracać czegoś takiego raczej się nie da, chyba, że znajdziecie plugin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

problem jest taki, ze kazdy dostaje 2 flashe na poczatku rundy i nie musi za nie bulic, dlatego tyle ich leci. 
nigdy nie spotkalem sie ze zmiana czasu trwania flasha, nie jestem pewien czy jakikolwiek plugn amx to ogarnie i tak....

 Boziak.,
Jest to do wykonania bez najmniejszego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BOCIEK napisał:

problem jest taki, ze kazdy dostaje 2 flashe na poczatku rundy i nie musi za nie bulic, dlatego tyle ich leci. 
nigdy nie spotkalem sie ze zmiana czasu trwania flasha, nie jestem pewien czy jakikolwiek plugn amx to ogarnie i tak....

da się to ogar Bocianek :) i to nie jest normalne bo ja nie raz gram na innych serwach i nie ma gaszenia światła na 10 sekund :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flashe są wporządku. Wystarczy się dobrze ustawiać. Czasami faktycznie trwają bardzo długo ale to dltego, że dostaje się 5 na ryj. Moim zdaniem nie trzeba ich skracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieskromnie sie chwalac, gram w ta chujowa gre juz ponad 15 lat i do jednego chciaz sie przyzwyczailem, wiem ile trwaja flashe. jak ja po zmianie mam teraz nauczyc sie ze jednak on nie mial bialo i juz mu zeszlo? w zalozeniu ten pomysl jest mega glupi, bo po chuj mi flashe co nic nie robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Aspi, zakladka "Propozycje zmian" jest dla picu, chyba tylko po to żeby ludzie sobie mogli popisać, bo inaczej przy każdym temacie byłaby ankieta i by było przegłosowane lub nie, jeśli zostałoby przegłosowane to powinno być zastosowane na serwerze i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alane mi nie chodzi akurat o ten temat ale ogólnie, jak np; bumerangi, gdzie byla ankieta i ludzie zdecydowali żeby je usunąć, ankieta bodajże była robiona w lutym a bumerangi dalej są...

 

Wejdź sobie w propozycje zmian 4Fun "nowe mapy, mala mapa, propozycje map, mapy, 3 mapki" i czego kurwa tam jeszcze nie ma, po pierwsze jest syf, kilka postow o tej samej tematyce a po drugie zero reakcji by coś z tego wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wy tylko i wy mam namysli tylko i wylacznie adminow tylko mowice to nie pasuje to jest chujowe a ja bede skakal za kazdym z was i wszystko pod was zminial  jak narazie to tylo tracimy graczy przem wasze zmiany bo wam sie tylko i wylaczni to nie podoba.Moze zamiast ciagle marudzic wymyslcie cos sami. I proponuje niw pierdolic bezmyscni tylko zakonczyc temat bo juz zaczynamni to wszuystko wkurwiac.od roku nie bylo nic co wam sie podobalo a gracze mi spamuje cemo to zniknelo czemu vipy sa taki male czemu bumeragi nie przlatuja przez sciany.Serwer 4fun a zaraz zrobicie z niego FFA lub jeszce inne cudo.Propozycja usuniecie jakiego pluginu ni jest dla mnie zadna propozycja tylko i wylaczni maruydzeniem .Flasze takie beda jakie sa Nic ni zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.