Skocz do zawartości

[UB ✔]Januszkowski [NL] prosi o ub


Poryciuch

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Januszkowski [NL]
MAPA: alexandra
DATA: 08.04
POWÓD: nie mam bladego powodu ? (admin wyzej dupe ma niz sra ?)
KOMENTARZ: typ wchodzi na txt a adminek mowi "nie chodz tam bo mam na Ciebie kamere" rozbawiło mnie to strasznie a admin coś tam podukał
 pod nosem i za moment dał mi bana. prosze o ub !! bo jest bezpodstawny !!!
LINK DO BANA: http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php
WYCINEK Z KONSOLI: 

20180408223513_1.jpg

20180408223458_1.jpg

Mateuszek,
Ban się skończył UB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zamkniecie tego postu ponieważ jest na niego skarga i prosze i przedłuzenie bana do 1-tyg dziekuje i pozdrawiam ten człowiek mnie juz 4 raz obrazał a prowokował z 30 ....

 

 

a za ten komentarz masz ode mnie nagorde po banie jak mnie obraziłeś po raz już 5 w tym momencie wiec łapiesz na tydzień ode mnie samego ! nie jestem twoim kolega abyś tak do mnie mówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał takich kolegów, już dawni popełniłbym samobójsctwo. I nie pisz mi tutaj żeby zamknąć temat bo jest na mnie skarga, bo tą skarge sam napisałeś. Jeżeli ty na tym zdjęciu to ten po lewej to już rozumiem że Swoim zachowaniem poprawiasz kompleksy, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naśmiewanie się również jest nieodpowiednie i jako rozsądna osoba, jako która się przedstawiasz, myślę, że rozumiesz to. Masz dział skargi na 4FUN, możesz pisać do opiekuna jeśli nie podoba Ci się praca danego admina, po co prowokować go tekstami na serwerze, każdy ma swoją cierpliwość i jakby ktoś długoterminowo to robił z moich rozmów do graczy, też bym pewnie nie był obojętny.

 

Osobiście wolę by admin rozmawiał w taki sposób do gracza niż go atakował, czy od razu kick/ban bądź "złaź stamtąd" czy inne wyrażenia.

 

A za to:

4 minuty temu, Januszkowski napisał:

Gdybym miał takich kolegów, już dawni popełniłbym samobójsctwo.

... będzie ode mnie nagroda, bo to jest przegięcie. Swoje znaczenie terenu czy szukanie uznania jako homo-sapiens proszę zostawić na podwórku, bo nie wypada mówić w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Privo napisał:

Naśmiewanie się również jest nieodpowiednie i jako rozsądna osoba, jako która się przedstawiasz, myślę, że rozumiesz to. Masz dział skargi na 4FUN, możesz pisać do opiekuna jeśli nie podoba Ci się praca danego admina, po co prowokować go tekstami na serwerze, każdy ma swoją cierpliwość i jakby ktoś długoterminowo to robił z moich rozmów do graczy, też bym pewnie nie był obojętny.

 

Osobiście wolę by admin rozmawiał w taki sposób do gracza niż go atakował, czy od razu kick/ban bądź "złaź stamtąd" czy inne wyrażenia.

 

A za to:

... będzie ode mnie nagroda, bo to jest przegięcie. Swoje znaczenie terenu czy szukanie uznania jako homo-sapiens proszę zostawić na podwórku, bo nie wypada mówić w taki sposób.

 

Oczywiście przyjmę nagrodę od Ciebie z pokorą ale trochę mi też nerwy puszczają . 

Naśmiewanie. Ale wstawiłem scr z tym co napisałem. byłem dobrych pare lat adminem mn efantazja 3lata, csgdansk 2lata i kilku innych i nie wydaje mi się by takie riposty zasługiwały na kicka a co dopiero na bana ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nerwy juz nam dawno puściły poczekaj jak wejdzie caff i ci napisze jak denerwujesz ... i PROWOKUJESZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby nie jakiś żart ?  Czy jakiś h@ opiekun etc mogłby wpłynąć w jakikolwiek sposób na tego "niedojrzałego emocjonalnie" admina  ? 

Ewidentnie to jest  przykład nadużywania władzy 

@Privo

20180408233731_1.jpg

Edytowane przez Januszkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już w jednym temacie że jeżeli faktycznie obrażałeś czas bana zmienię do tygodnia ;)  UB Nie będzie

 Privo,
UB na razie nie będzie dopóki się sprawa nie wyjaśni - tak to ująć możemy. W razie co decyzja będzie niekorzystna dla admina bądź gracza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  sMoke zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.