Skocz do zawartości

Kenaj3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tu zebranych bardzo serdecznie. Szczęść Boże.
Mam do przedstawienia kilka przydatnych propozycji:
1. Wgranie nextmap (po wpisaniu tego na say'u w grze pokazuje się nazwa kolejnej mapy.)
2. Wgranie thetime ( dla tych co nie mają zegara w domu XD) i timeleft (czas do końca mapy)
3. Usunięcie mapy am_bricksmall czy jakoś tak.Jest to duża mapa i nawet na moich słuchawkach nie wiadomo skąd nadleci przeciwnik.
4. W czasie wejścia Vipa, SuperVipa pokazuje się przywitanie "Vip/SuperVip [nick] wchodzi na serwer!"
5. Na say'u jak ktoś pisze pokazuje się przed jego nickiem tylko ranga. Proponuję wgranie także ,aby przed nickiem pokazywało się także (SuperVip ,VIP)
6. Wgranie /voteban ,bo czasem nie ma admina ,a gra cziter.
7. Usunięcie niektórych misji, w których chodzi o rozbrojenie bomby, bo jest to niewykonalne.
Narazie to wszystko. Żegnam wszystkich! Z Bogiem! XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, tylko wywalic stąd voteban. Gracze często placzą, że gra ktoś odpalony, ale w większości przypadków to dobry gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak voteban by sie przydał bo Admin nie siedzi 24/7 na forum albo serwie. Po prostu można wgrać do tego votebana pewne tylko bany a nie za jakieś kampienie i np. Wiecej niz 50% graczy musi zaglosowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co poradzicie, wbije sobie taki gracz jak ja co kręci po 30:3 staty gdzieś średnio na GO Mod czy COD Mod i dostanie bana za czity a NSy nie będą nawet widziały, że ma Steam a inny cziter co jest słaby i sobie nie radzi, bo ogólnie gra kupę to będzie grał dalej bez voteban, ja jestem na nie z tym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomysły są dobre poza tym voteban.
a te misje z bombą/zakładnikami to najprawdopodobniej to usuną tylko potrzeba trochę czasu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.