Skocz do zawartości

[BAN ✘] Odwołanie


SzwagieR

Rekomendowane odpowiedzi

NICK:|AlohaGaming|SzwagieR
MAPA: css_nuke
DATA: 2018-04-15
POWÓD: Aimbot Na Ciało
KOMENTARZ:Szanowano Administracjo Chciałbym Prosić O UnBana Ponieważ Naprawdę Nie Posiadałem Takiego Skryptu/cheatu jak AIMBOT na Ciało Niewiedziałem
Że to nawet Istnieje Aimbot na ciało Nie do pomyślenia.Przepraszam za Skargę Na Admina O nazwie ESP || Alane Przepraszam Jesteś Adminem To co Robisz
To Jest Tylko Twoja praca.Bardzo Przepraszam za Skargę I Proszę o UB Raczej Pewnie Nie Możliwe Może jakaś Nadzieja Jest
Chciałbym Też Powiedzieć że Gdybym miał Aimbot na Ciało I dostałbym Bana To Po Co Miałbym Się Starać O ub ? i tak bym 2 raz dostał bana jak coś
Staram Się dlatego że Są Wspaniali ludzie Miła Atmosfera można pogadać pośmiać się i Najważniejsze Pograć 
Więc Proszę O UB I Dziękuje Za Przeczytanie...
LINK DO BANA:http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=21452
WYCINEK Z KONSOLI:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ESP || Alane. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : |AlohaGaming|SzwagieR 
[AMXBans] Reason : ' AIMBOT NA CIALO ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CS-LUZownia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 627257307 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 188.146.239.18 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check your Console
Edytowane przez SzwagieR
Źle Napisałem Odwołanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mogę Te Demko Otworzyć Bo Padaczki nie mam tyle Movement Myszką Mam na 1.00 i JEszcze w Ustawieniach Panel Sterowania Mysz Na Najniższym

Przez Co Można Odtworzyć Demko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzwagieR napisał:

Jak Mogę Te Demko Otworzyć Bo Padaczki nie mam tyle Movement Myszką Mam na 1.00 i JEszcze w Ustawieniach Panel Sterowania Mysz Na Najniższym

Przez Co Można Odtworzyć Demko

 

 

Pobrane demo wrzuć do csstrike. 

 Otworzyć demko możesz poprzez wpisanie w konsoli cs (~) <--- wpisz viewdemo nazwa dema bądz wybierz demo z listy. 

Usunąłem Twoje zbędne posty !!!! Następnym razem edytuj post bo dostaniesz ostrzeżenie. Ucz się używać opcji forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha Pierwsze Wejście Wcale nie Telepie z tego co Widze Tylko Normalnie obracam Myszką <<# Pozdro

aaa Wiem O co ci łazi ta Akcja z Wentylem Zauważyłem Gościa >3 Brawo 

To  z Wentylem Proszę Puścic SLOW POWOLI 

 

AKCJA Compakt Zwykłe Strzelanie Ponieważ nichcacy Kupilem nwm czm nie bylo slychac na MICRO ale Powiedzialem Kurde zamiast Dgl kupiłem

Compacta aaa bo to na Ts mowilem

i się zakonczyło Na tym że Zostało Podane Info Ts ze na górze i za skrzynia Od SMURFA Lub Od @OxyMen2

Powiem tak Jak Puścisz Sobie takie 1/4 1/2 to masz ze go widzialem ale Telepal Mi celownik bo FULL AUTO ?? Więc proszę 

Odwołać Bana Bo Cheatów nie Miałem A Enwidualnie Tylko INFO TeamSpeak3 serwer dobrewafle.pl kanał 4 >>Proszę O Odpowiedź

Edytowane przez SzwagieR
Wyjaśniałem O co już chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 8:40 celownikiem miota jak szatanem

11:05 celownik się lekko częsie

12:03 W tej sytuacji już panu podziekuję i happy end.

 

BRAK UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.