Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Kultura na serwerze


Privo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to co napisał okaże się prawdą i zauważę to ja albo inna osoba, która mi to potwierdzi to wyczyszczę ten serwer, bo tym razem z przyjemnością stanąłbym po stronie gracza jakbym był na serwerze i nie byłoby czego zbierać z 5MAPS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałam temat w kąciku, bo faktycznie coś takiego ma miejsce... 

(wbiłam raz czy dwa na innym koncie i widziałam na własne oczy), ale tematu nie zatwierdziłam, bo połowa zainteresowanych adminem nawet nie zagląda na forum.

Ale zaraz pewnie dostanę zjebkę, że delejtuję adminów za brak aktywności na forum - i że jestem śmieszna, bo to się nie liczy! :D SIC!!!

Powiedz mi, Danielku, co z tym fantem zrobić?

Moje upomnienie jakoś nie przyniosło efektów - mam tu na myśli słowne do WSZYSTKICH graczy na serwerze. 

Niektórzy z tych @ mają aktualnie FREE admina, więc odebranie VIP-a nie będzie karą.

 

Nigdy nie tolerowałam wyzwisk i nadużywania wulgaryzmów. Na każdym serwerze upominałam, kickowałam a gdy to nie skutkowało, to dostawali od 30min do nawet 2 dni za większe przewinienia.  W godzinach porannych i popołudniowych na serwerze jest mnóstwo dzieciaków, które nie powinny czegoś takiego wysłuchiwać i się uczyć - najlepszy przykład na to miał miejsce kilka dni temu. Drze się jakiś 10 latek, że "zrucham ci matke"... 

Sama nie jestem święta, ale NIGDY nie przeklinam na serwerach. NIGDY! :) 

Wypadałoby ten temat poruszyć na jakimś zebraniu, bo pamiętam niektórych adminów z 4funa, którzy takim językiem posługują się na co dzień. ;> 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@^*тнeozzғan^* napisz na steam do adminów o obowiązkowym zebraniu. Dogadaj się z @Aluś co do terminu. Zaznacz że, to nie jest zaproszenie a OBOWIĄZEK z którego mają się wywiązać, w przeciwnym wypadku będziemy wyciągać z tego konsekwencje. Informuj nas z @Privo o  postępach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trzeba zrobić zebranie i na spokojnie porozmawiać , bo wiem co się dzieje na 5mapsie lecą z wulgaryzmami i na rodziców jadą. Albo konsekewncje niech ponoszą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.