Skocz do zawartości

Skarga na louuuu


Sabian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Sabian
Godzina, data zdarzenia: około 00:00 26.10.2016
Mapa: de_westwood
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: louu[u]
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Nie mam, macie, bo to admin.
Opis sytuacji: Jak wiadomo pewnie "Górze" serwera mieliśmy spór tydzień temu z louu, obaj zrobiliśmy źle, dostałem tydzień bana, odczekałem. Po tygodniu gram, mapa de_westwood początek i zrobiłem reconnect, po czym nagle dostaje kicka z powodem: "reconnect" od Admina louu[u]. Zacząłem pisać do niego (grzecznie), że na jakiej podstawie kick, jak sam mówił wcześniej "w regulaminie serwera nic o tym nie ma", gdzie sam robił co chwila reconnecty, przez co wyszedł wówczas konflikt. Zaraz, Admin to robi, a za zrobienie tego przez gracza leci kara.... CIEKAWE. Odpowiedzi nie otrzymałem, a pytań było wiele.... Nagle pod koniec mapy patrzę Admin robi ssy, oooo, patrzę a on robi mi ss.... Ciekawe, jeden z niewielu ze STEAM, gram często od jakiegoś czasu, ewidentnie wyżycie się, gość już pokazał jak szanuje ludzi i jak podchodzi do bycia adminem. Dodam, że kręcę często lepsze staty od niego, a gdy mnie banował miałem jakieś "słabsze chwile", serio wtedy słabo mi szło, więc tym bardziej nie rozumiem powodu bana.... Pozdrawiam i proszę o rozpatrzenie sprawy.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Dział screeny - SSy Sabian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Temat zostanie wyjaśniony po sprawdzeniu logów . Jeśli okaże się , że go prowokowales tymi reconnexcami za tego bana ostatniego od Justyny , to ty dostaniesz ostrzeżenie za prowokacje . Podobno robisz to specjalnie jak on jest na serwerze . A ja to sprawdzenie i ostateczne zdanie napiszę wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.