Skocz do zawartości

Skrócony czas mapy i temat odznak.


Son Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Co myślicie o skróconym czasie gry danej mapy. Obecnie jest 20 min, to sporooo, może zmienić na 15 min ?

Druga sprawa to odznaki. Po zmianach, wbija ktoś kto nie ogarnia w ogóle nic, dostaje za frajer odznaki. Okej, ktoś chce tym przyciągać graczy, to nie wychodzi ale to nie moja sprawa. Chodzi mi o to, że jest sporo graczy którzy lubią je wbijać, nie dostawać. Myślałem żeby dodać extra kilka odznak które trzeba wbić, nie zostać obdarowanym za to, że wszedł na serwer?? i oczywiście bez możliwości kupna. Bo co to za 4fun jak można wszystko kupić albo dostać ?



nie ten dział, ktoś przeniesie ? :)

Edytowane przez Son Goku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałoby się zmienić, bo ktoś ma np 50 zabić z shotguna i ma 007 ? przesada? Powinien być jakiś wyznaczony limit zabić na tą odznakę, ogólnie na 007. A przede wszystkim brak możliwości kupna nowych odznak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandi żeby server istniał i żebyś mógł na nim grać potrzebna jest kasa wiec kupno odznak napewno zostanie :) na utrzymanie serverowni potrzeba kupę kasy nic nie jest za darmo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty wszystko chciałbyś kupić bo wbić nie umiesz :) jest duże rzeczy do kupna ! chociaż te najnowsze odznaki niech każdy wbije. Wspomóc mogę serwer bez kupowania czegokolwiek :)

Dodam że masz tyle samo do gadania co ja, wiec nie możesz decydować co można kupić a co nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek^^, ale też jest u niego racja, że dostać praktycznie za nic odznakę, gdy ktoś poświęca tyle czasu na pewno nie skłoni nikogo do* zakupu a pogrania chwili, bo wie, że to może dostać, taki trochę MMORPG zamiast z płaceniem za dodatki by mieć je od razu a nie za coś, to z dostawaniem ich bez wbijania np. levelu albo questa. :P

Edytowane przez Privo
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy che odznaki i powoli robi się motłoch... wchodzą na serwer jacyś pajace i jęczą przez całą mapę, że chcę niewidkę, dwa skoki itp. Rozumiem, że darmo ma przyciągnąć graczy, no ale kurde żeby to byli normalni... Powiem wam z mojego doświadczenia, że jeśli samemu się wbija, to gracze zostają zazwyczaj dłużej, bo chcą poświecić czas na wbijanie, a tak dostanie i spier**la. Mówicie żeby wspomagać serwer kupowaniem, a czy jak ktoś dostaje za darmo odznaki to płaci Wam za to ? NIE !!! więc skończcie temat kupowania, bo leżycie :)


Temat zakończony że nikt nic nie pisze ? ;>

Edytowane przez Son Goku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.