Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] 4FUN Ban - shn.


shn..

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: shn.
MAPA: 
DATA: tydzień/połtórej temu podczas problemów z serwem 
POWÓD:  błąd 
KOMENTARZ: Ban rzucony przez serwer,nie było obecnego żadnego admina. Wycinek z konsoli niżej
LINK DO BANA: nie ma mnie w amx bans
WYCINEK Z KONSOLI: 
Retrying 145.239.239.244 ...
You have been banned from this server.

rozmowa z Kryształem

Jak mieliście pare dni temu problemy z 4FUNem jakieś ataki mieliscie nie?

Wywalo kazdego cały czas, teraz od 4 dn nie moge wejsc, a dopiero zobaczyłem,że mam tam bana. 

A nawet nie miałem na oknie,ze go dostałem ;o

wysliij mi swoj nick w cs  , jak whcodezisz to masz jakis wydruk w konsoli o tym banei czy nie jezeli nei to ciebei zbanowal serwer poprostu 

w cs mam shn.

w Konosli nie mam żadnego powodu.

Tylko,że zostałem zbanowany nic wiecej info

Luz  albo jakis inny Head lub junior  napisz na chatbox

Edytowane przez shn..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bany się nałożyly jak ktoś dostał , spróbuj zrestartowac modem albo csa przeinstaluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matthy napisał:

Pewnie bany się nałożyly jak ktoś dostał , spróbuj zrestartowac modem albo csa przeinstaluj.

już dwie osoby próbują pomoc,narazie bez efektów :D A mi już smutno,bo nie mogę na kochanym 4funie grac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty miałeś vipa na serwie? Jak tam to weź poprawnie się zaloguje przez konsole poleceniem setinfo _pw może tutaj tkwi problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SNICKERS Gdyby miał VIPA na serwerze to nie wyskakiwałoby 

You have been banned from this server. tylko 
* Zle haslo! 
Kicked : Nie mozesz wejsc na ten serwer.

^^

Masz zmienne IP czy stałe ? Jeśli zmienne to spróbuj zrestartować modem lub wyłączyć go na minutę dwie i włączyć na nowo.

Spróbuj sprawdzić spójność plików gry.

Grałeś może na którymś z serwerów CS:GO tutaj i dostałeś tam bana ?

Jeśli pod Twoim IP i SID nie ma w żadnym bansie bana to niech opiekun serwera lub ktoś wyżej kto ma dostęp do rcona spróbuje Twoje IP odbanować przez console lub SiD.

 

Innej opcji na to nie ma, jedynie reinstal steam i csa lecz wątpię by to pomogło. (Ja osobiście dostałem bana na moim sid na CS:GO a nie mogłem wejść na serwery cs 1.6 z tej samej sieci bo wyskakiwało mi to samo co Tobie). Nie wiem jak to działa ale masz bana albo Ty go dostałeś albo bany się nałożyły i wyrwałeś za kogoś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaca napisał:

@SNICKERS Gdyby miał VIPA na serwerze to nie wyskakiwałoby 


You have been banned from this server. tylko 
* Zle haslo! 
Kicked : Nie mozesz wejsc na ten serwer.

^^

Masz zmienne IP czy stałe ? Jeśli zmienne to spróbuj zrestartować modem lub wyłączyć go na minutę dwie i włączyć na nowo.

Spróbuj sprawdzić spójność plików gry.

Grałeś może na którymś z serwerów CS:GO tutaj i dostałeś tam bana ?

Jeśli pod Twoim IP i SID nie ma w żadnym bansie bana to niech opiekun serwera lub ktoś wyżej kto ma dostęp do rcona spróbuje Twoje IP odbanować przez console lub SiD.

 

Innej opcji na to nie ma, jedynie reinstal steam i csa lecz wątpię by to pomogło. (Ja osobiście dostałem bana na moim sid na CS:GO a nie mogłem wejść na serwery cs 1.6 z tej samej sieci bo wyskakiwało mi to samo co Tobie). Nie wiem jak to działa ale masz bana albo Ty go dostałeś albo bany się nałożyły i wyrwałeś za kogoś.

 

 

wszystkie resety ruterow csów, i odinstalki nie dzialaja. W Cs go nie gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

A przypadkiem na cfg nie dostał bana? Jeśli tak to polecam amx_unbanmenu i jego ip/sid odbanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fb??? napisał:

A przypadkiem na cfg nie dostał bana? Jeśli tak to polecam amx_unbanmenu i jego ip/sid odbanować.

próbujemy Panowie,bo zero efektów :D!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też nie mogłem wejść na serwer bo ktoś mnie zbanował, mój ban nie widniał w amx bans, napisz do Privo, on wtedy znalazł błąd i mnie odbanował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DYZiO napisał:

Ostatnio też nie mogłem wejść na serwer bo ktoś mnie zbanował, mój ban nie widniał w amx bans, napisz do Privo, on wtedy znalazł błąd i mnie odbanował :)

Piszemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Privo napisał:

Zrobione, daj znać plusikiem do posta czy na pewno działa bym mógł zamknąć temat.

Kolo 9 dam znac!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło Privo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

 Cre[A]tOr,
Zdolniacha:*!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.