Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Propozycja Pod ostrzałem


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy mamy redaktorów ale w gazetce nastała cisza , chciałbym dodać propozycje działu Pod Ostrzałem , czyli Ja wybieram osobę i zadaje pytania użytkownikom co sądzą o tej osobie trzeba troszkę rozruszać gazetkę co sądzisz o tym @Tajemnica , myślę że to nie problem , dział w gazetce można zrobić itp.

 

Liczę na odpowiedz pozdrawiam :D

Edytowane przez Matthy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja ok tylko boje się ze będzie to drugie P&O. Musiałbyś bardziej scharakteryzować co miałoby się tam znaleźć lub jaka różnica wynikałaby między jednym a drugim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tajemnica Pod ostrzałem - polega na tym, że wybiera się osobę która będzie pod "ostrzałem". Odbywa się to w ten sposób, że zadaję pytania ludziom z kręgu najbliższych znajomych wytypowanej osoby.

 

Na przykład

Pytanie: Co sądzisz o (nick).

Odpowiedź: Lubię go sumiennie wykonuję swoją prace jako moderator.

 

Różni się to od P&O tym, że zebrane odpowiedzi są anonimowe i osoba nominowna może się tylko domyślać kto i co o niej sądzi. Ma to na celu uzyskanie szczerych wypowiedzi na temat danej osoby. Jak wiadomo anonimowo jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Cre[A]tOr napisał:

@Mathy ostatnia wygrana w Plebiscycie na miesiąc kwiecień: najbardziej toksyczna osoba - @Tajemnica pokazała, że raczej można się spodziewać szczerości od innych, nikt się raczej niczego tutaj nie obawia^^ Aczkolwiek zamysł jest dobry i popieram!

@Cre[A]tOr nie martw się, jak odziedziczysz tytuł jh@ na który tak bardzo czekasz, to tytuł toksika również dostaniesz w gratisie pysiu :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cre[A]tOr Czy ty tak na serio ? Plebiscyty były "żartem", nikt tego nie traktuje tego poważnie. Piszesz o uszczypliwościach a sam tak brniesz w to. To jest temat o propozycji Matiego więc proszę odpuścić sobie.

 

A co do pomysłu a może by zrobić otwartą zabawę z użytkownikami.. ? Gdzie ktoś się tym będzie tym zajmował i pilnował tego. Ktoś zadaje pytanie osobie ? ta odpowiada i następne osoby. Oczywiście są pewne granice i ktoś musiał by się tym odpowiednio zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.