Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Freez Time


Xanoxin

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać chociaż minimalny freez time, nawet 0.5 sekundy, dlaczego? Otóż często przy pełnym serwerze byłoby to pomocne szczególnie w "słabszych" teamach (tf na mapach de_), można szybko się zorientować jak dobry się ma resp i czy warto zrashować z kolegami z zespołu, bądźmy szczerzy, jeśli jest początek rundy na nuke i respisz się chociażby w 2-3 rzędzie to nie masz szans być wcześniej na pochylni, ba nawet nie rzucisz flasha bo ct już dawno tam jest. Ktoś powie, że Xanoxin i tak kampi :D, ale po co mam lecieć gdzieś na pałę jak dobrze wiem że moje szanse są iluzoryczne, zanim się obrócę na respie, kupie cały ekwipunek (mam bindy a i tak jest mi ciężko), zorientuje jeszcze w teamie czy ktoś poleci ze mną, to już jest po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem freez time, ponieważ na mapach typu de_alexandra drużyna tt nie może wyjść z respa, ponieważ nie mają dużo czasu na zakup broni, amunicji itd. a ct w tym czasie rzuca HE na resp przeciwników. To samo tyczy się respów. :)

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze jest to dobry pomysł dla graczy nie posiadających vipa. Dłuższy czas bez niego grałem i bolało, ze nie raz niektórzy już coś zabili, a ja dalej kupowałem granaty (dodatkowo nie wszyscy wiedzą jak zbindowac klawisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spoko , chociaż dynamika 4funa troszke spadnie , ale od czasu kiedy "przeciętniacy" nie posiadają kewlarów Hejki na małych mapkach naprawdę potrafią zaboleć :) . Osobiście jestem za wrzuceniem MAKSYMALNIE 1sec freeze time i kevlaru dla wszystkich ! 

 

@MoNsTeR

@Caff                                Bardzo chciałbym poznać wasze zdanie , zwłaszcza co do kevlaru :)

@ProToTyp  

 

Pozdro BeMoreHappy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było za mało ani za dużo proponuje 5 sekund freez time. Fakt faktem serwer straci troszke dynamiki ale nie odstraszy nobków którzy nie nadążają kupywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MoNsTeR napisał:

Żeby nie było za mało ani za dużo proponuje 5 sekund freez time. Fakt faktem serwer straci troszke dynamiki ale nie odstraszy nobków którzy nie nadążają kupywać.

@MoNsTeR :) tak jak kolega napisał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czy w vipem czy bez vipa lubię ten serwer za dynamikę, dajmy na to 20 rund na mapę, w każdej rundzie tracimy 5 sekund, czyli około 1,5 minuty na mapę, grając 10 map tracimy ponad 15 minut czasu, w którym praktycznie można byłoby zagrać kolejną mapę. Dla mnie to in minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że każdy kto gra juz troszkę wie o bindowaniu kupowania. Szkoda czasu tak jak powiedział Esprit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 sekund to przesada, ale sekunda czy dwie nawet byłoby ok dla samego zorientowania się w rspie i podania propozycji gdzie isc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tak samo że pomysł jest naprawdę spoko.  I będzie bardziej " sprawiedliwie " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sekundy na freez powinny wystarczyc, 5 to troszke moim zdaniem za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :) 2 sekundy będą ideolo według mnie. Starczą one na wybranie broni + kliknięcie 2/3 bindów na HE np czy defa :P A potem ucieczka z respa jak na alexandrze np :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam jak @Esprit jest dobrze jak jest. Tu sie gra dynaminicznie i gracze są przyzwyczajeni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adas esperal napisał:

A ja uwazam jak @Esprit jest dobrze jak jest. Tu sie gra dynaminicznie i gracze są przyzwyczajeni.

Pozdrawiam.

 

 

Ja sie tu z wami nie zgadzam, sam byłem początkującym graczem na tym serwerze.  Auto buy i heja przed siebie :D nie było czasu kupic nic innego bo na alexandrze od razu bania od Pauliny :D wiec bardzo podoba mi sie ta propozycja.

 

3 sekundy na freez powinny wystarczyc, 5 to troszke moim zdaniem za duzo. jak napisał to  @Xtazy | Adrenaline Rush.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za propozycja bo jest to irytujące, ja mając nawet vipa bardzo rzadko zdarza mi się wyjść z respa z full hp. Woęc jestem za dodaniem freez'a 2-3sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy co dasz rade zrobić w 1 sekundę bez zbindowanych klawiszy da to co sie chce ??

Odstrasza tych ludzi którzy chcą wejść na trochę pograć a z powodu ze musi być bind lub vip odstrasza

 

P.S wiem, wiem co sie da zrobic w sekunde ale zawsze lepiej w 3 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej obstawiał na 2 sekundy :D te 3 sekundy to tak średnio... moim zdaniem 2 są spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol xD w sekunde zdążysz sie zorientowac w respie i dac propozycje gdzie idziemy np. Na mapie dust2 powiesz długa i na pewno wiexej osob poleci niz normalnie. A tak to każdy poleci w swoja strone i na pewno malo kto postanowi sie wrocic. Wbrew pozorom w sekunde zrobisz bardzo duzo, a serwer na dynamice gry nic nie straci. Tez jestem za 1 sek (ewentualnie 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sek to bardzo dużo, tak jak wyżej, zorientujesz się gdzie jesteś i powiesz reszcie załogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 sekund na pewno nie będzie, maksymalnie 2-3 gdzie 1-2 wypada najkorzystniej. Odnośnie kevlaru wystarczy autobuy, a inne dodatki jednak powinien posiadać VIP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Privo Dokładnie dobrze gadasz. 1 sekundy to max na freez by każdy miał chwilę. To i tak dużo czasu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privo to jesli mozna to te 2 sekundy na 20 rundach jest to 40 sekund czyli mniej niz 1 runda, moze ankieta jak długi czas ? :D

2 sekundy dla wszystkich, duzo czasu moze tak moze nie, te 2 sekundy lepiej dla tych nowych na servie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania ze maly freez time by się przydał ale max 2 s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.