Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] [UB ✔] [ZAMKNIĘTY] BAN ZA NIC


essa123

Rekomendowane odpowiedzi

hejka jestes adminem?? mam sprawe wchodze na csa po 3 miesiącach i nagle ban za nic sprawdz swoja konsole moge prosic o odbanowanie? moj nick to ARNOLD BOCZEK

AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1650298715 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 37.47.173.10 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : You are BANNED. Check your con

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE NIE BYŁEM NA WYJEZDZIE BYŁO OKEJ NAGLE WCHOEDZE DZISIAJ WROCIŁEM I BAN  DZIWNE MOŻNA ODBANOWAĆ?

 

 Privo,
Poczekaj na wypowiedź osoby banującej. Dodatkowo spróbuj zresetować router.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick AnDeRSoN_
SteamID STEAM_1:0:1650298715
SteamCommunity ID 76561201260863158
Adres IP 37.47.173.10
Typ Bana SteamID
Powód Bana aim wh
Wykonano 18.04.2018 - 11:14:42

 

 

Nick gracza pamiętam ale gracz twierdzi ze gra na innym. Mam swoje metody zapisywania banów. W tym przypadku jest "aim wh" to znaczy, że nagrywałem demko i gracz jest 100% odpalony. To znaczy ewidentny aim (np. kręciołek). Niestety ostatnio usuwałem demka z poprzedniego miesiąca więc dowodów nie mam. Decyzje pozostawiam wyższej administracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@essa123 zresetuj router by zmienić IP i daj znać czy działa, w razie co będziemy inaczej kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem i nic dalej to samo na stronce pisze ze nie jestem zbanowany wchodze na gre i ban consola :) o jezu

 

nigdy nie używałem takiego nicku :) ani adnego wh i aima :)  wiec ewidentnie ktos cos robił  nie wiem nie znam sie na tym szczerze wiem ze wszystko było okej a tu nagle ban kij wie skad wziety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.