Skocz do zawartości

[♻] Pytanie tygodnia #16


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie_tygodnia.jpg

 

Budzisz się o 6:00/7:00, szykujesz się do pracy/szkoły... Cały dzień tam siedzisz i kiśniesz... :D

I tak już do końca życia.

 

Czy istnieje sprawiedliwość?

 

2991028-prawo-temida-sad-wyrok-orzeczenie-657-323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Oczywiście, że istnieje. Każdy sobie rzepkę skrobie.

Ja lubię pomagać ludziom, zakochałam się w fizjoterapii i masażu. Postanowiłam kształcić się w tym kierunku. Teraz pracuje w zawodzie, robię to co kocham. Myślę, że kazdy myślący człowiek zrobiłby wszystko, żeby robić w przyszłości to, co lubi i żeby się nie "kisić" w pracy. O ile oczywiście sytuacja finansowa czy jakiekolwiek przypadłości losu na to pozwalają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiedliwość nie było, nie ma i nie będzie :) takie moje zdanie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim sensie chodzi o sprawiedliwość. 

W sumie jak ktoś robi to co mu ktoś narzuca to jest głupi, jeśli ktoś robi to co lubi i decyduje za siebie to nie powinien narzekać. Chociaż czasami zmuszeni jesteśmy robić to czego nie lubimy bo np. zmusza nas do tego nasza sytuacja życiowa. :)

 

Najlepiej to nie narzekać bo zawsze "wstaje słońce po burzy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8h w pracy, w wieku około 48 lat na emeryturkę, każdego miesiąca przelew żeby przeżyć do następnego, duży procent ludzi może tylko pomarzyć o takim życiu wiec uważam, że NIE

 

Dlaczego? Wielu ludzi zasługuje na lepsze życie, niestety coś im nie wychodzi, drudzy nie mają nawet możliwości żeby godnie żyć, a przecież godne życie należy się każdemu...

Następnym razem jak Was ktos poprosi o pieniądze to zaproponujcie mu wspólne zakupy, może macie w lodówce rzeczy które Wam się nie przydadzą, a ktoś kogo dziennie widzicie na ulicy cieszyłby się jak dziecko gdyby dostał kawałek chleba, konserwę... Tylko zapamiętajcie że nie każdy przyjmie to dobrze, tą pomoc, niektórym trzeba to dać w sposób żeby nie wiedzieli kto i kiedy...  Przykład? Widzisz dzennie o 7.45 Pana szukającego jedzenia w śmietniku, wyjdź 5 min wcześniej i połóż w widocznym miejscu darowiznę dla niego.

 

To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ale nie wszędzie ona występuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Pytanie tygodnia #16
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.