Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #4 Matthy


KiciA

Rekomendowane odpowiedzi

476249778_lelelostrza.png.1bfceaf129c77a3c05a1754b4e81bab0.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafił @Matthy . Zapytałam kilka osób co sądzą na jego temat.

 

Pytanie: Jaki jest dla Ciebie Matthy ?Czy uważasz, że mimo nawału zadań dla wszystkich znajdzie czas na pomoc ?

Użytkownik :1

Mati to człowiek dla którego ta sieć nie jest odskocznią od życia tylko jest jego życiem, dlatego też przejmuje się tym co o nim mówią. Zawsze znajdzie chwilę czasu dla innych, generalnie to spoko gościu.

 Flirciarz

Pomocny

Sztywny  

Użytkownik :2

Mati jest spoko ale czasami przesadza z rangami i innymi rzeczami. Pomocny jest zawsze rzuci wszystko co robia aby tylko pomóć :D

Użytkownik :3

jak to mati  zawsze się pośmiejemy :) 

 Użytkownik :4

Mati spoko morda

 Użytkownik :5

Osoba pomaga dla całej sieci. Top1 Nojlife.

Użytkownik :6

Mati bardzo kozak typ,a drugie pytanie to tak

Użytkownik :7

Mati bywa dzbanem ale zawsze znajdzie czas dla żeby pomoc drugiej osobie :) 

Użytkownik :8

Jeszcze nie miły  i wgl nie kolezanki,przepowiadaacz,plotkacz,

 Użytkownik :9

Mati jest w porządku osobą, trochę gdyby bardziej był zdystansowany to by było bardzo spoko.. Mimo nawału zadań może znaleźć dla wszystkich czas, ale minusem jest słomiany zapał, który zaburza ten obraz.. Dobrze by było gdyby skupił się na dwóch maksymalnie trzech rzeczach, brnął w to niż by łapał się wszystkiego i zaraz odpuszczał. :)

 Użytkownik :10

Moim zdaniem, chłopak się przejmuje wszystkim, śmieją się z niego celowo żeby go zdenerwować a on daje się prowokować non stop zamiast to olać, ma parcie na j@ jak by to było wygranie w totolotka, zastanawiam się gdzie on ma czas dla siebie, na jakieś dziewczynki, czy piwo ze znajomymi. Lubię go ale zginie w takim świecie z takim podejściem.

Użytkownik :11

Mati czasami przesadza z proszeniem o plusiki lub coś w tym stylu ale myślę że znajdzie czas aby pomóc :D

Użytkownik :12

Ogólnie to go lubię , ale często  mnie wku***a  :D

Użytkownik :13

 Mati ma dwa oblicza spoko pomocny gość i zakompleksiony chłopak. Jeśli chodzi o pierwszą opcje to bardzo stara się rozwiązać każdą sytuację i pomóc. Nawet jeśli mu brakuje wiedzy to znajdzie kogoś kto może pomóc. OPCJA 2 Mati to dzban łasy na rangi i pochwały. To straszne jak bardzo potrzebuje atencji i pochwał. Ale rozumiem tacy ludzie jak on czują się lepiej i działają szybciej jeśli są chwaleni.

Użytkownik :14

Myślę ze to taki no life ze znajdzie zawsze czas na pomoc XD

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty! 

 

Ps. Przepraszam osoby które się wypowiadały ale nie ma ich wypowiedzi.  :( 

 

Propozycję następnych osób prosimy pisać na dole!

Dziękujemy za udział wszystkim "ankietowanym" :)

Administracja CS-LUZownia.pl

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzownio dziękuje bardzo za taką opinie o mnie nie sądziłem że mnie tak lubicie. Szanuje każdego z was, jak macie problem walcie do mnie , chętnie pomogę we wszystkim .

 

Jesteście mega, na najlepszą sieć trafiłem. Nie zmieniam jej wgl :D . A z tym Dzbanem to przesada hahha :D.

 

Dziękuje jeszcze raz , szkoda że tak mało o mnie no cóż :D

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pięknie ! Postarałaś się. + from me :)

 KiciA,
Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to! Mam nadzieje ze "Pod Ostrzalem" bedzie kontynuowane :) I + dla Kici :D Nastepny ma byc Boziak ta stara wyga

 KiciA,
Oj będzie będzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.