Skocz do zawartości

Propozycja zmiany serwera 5mapsa na OnlyMirage.


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z racji że serwer 5 maps ma problem z graczami i wgl , wychodzę z inicjatywą przerobienie 5mapsa na OnlyMirage , widać że teraz mirage przeszedł zmiany można było by spróbować to ogarnąć a żeby serwer przyciągał od nowa nowych graczy  na serwer oraz żeby serwer wbił na dobre tory co o tym sądzicie ? . Do tego możemy ogarnąć wszystko czyli co z Vipem na serwerze czy go troszkę przedyskutujemy i co i jak :D

 

Proszę każdego o wypowiedz administracji forum oraz serwerowej a także opiekunów co o tym sądzicie ?

 

Pozdrawiam .

Edytowane przez Matthy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest jedyne wyjście, by sprowadzić stałych graczy i nowych na serwer, to jestem na TAK.

Skoro zostaliśmy olani jako serwer *brak reklamy*, to pokażemy, że potrafimy i bez tego!

Ale myślę, że nie wystarczy edycja aktualnego tylko postawienie na nowo może przynieść jakieś efekty.

Patrzyłam na inne sieci, które mają only mirage i niektóre faktycznie jakoś prosperują, ale czy nasza podoła?

Proponuję razem z postawieniem nowego serwa (bądź edycji aktualnego) zmniejszyć ciut przywileje vipa, oraz dodać na serwer coś w stylu !testvip, żeby zachęcić ludzi do kupna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na serwer mają wrócić ludzie to trzeba robić to na co jest popyt. Ja do tego Mirka dorzuciłbym jeszcze starego dd2. Propozycja z testvipem też jestem za.  Rzuciłem jeszcze matiemu propozycje na pw dot.reklamy tj.bind z reklamą i obskoczyc czasem parę serwerów. Najlepiej by było jakby było jakieś konto do którego każdy ma dostęp bo szkoda zbierać bany na 7dni czy permy za reklamę na głównym koncie.To taka luźna propozycja do przedyskutowania. A i skoro już piszę to przydałby się plugin na blokowanie bs'a przy małej liczbie osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek to mapa, którą ludzie lubią grać więc powinno być OK. W pewnym momencie po uzyskaniu już jakichś stałych graczy można dorzucić mapki.

Powiem tak jak ozzyfan że serwer moim zdaniem jest "zagracony" i porobił się mętlik z tym wszystkim.

Wieszak też dobrze z tym blokowaniem BS.

 

Najlepiej by było postawić na nowo z paroma pluginami bez dużego downloadu.

 

-Blokowanie BSów,
-Skiny,
-Ranking,
-Wywalić całkiem noblocka,

-VIP wiadomo musi być.

 

Teraz za każdym razem gra chce coś pobierać z serwera mimo, że nie ma nic do pobrania.
Wydaje mi się że to nieco wydłuża czas łączenia z serwerem.

Edytowane przez voltan91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można od początku wszystko zrobić z pluginami wraz serwerem , tylko opcja czy wyższa administracja na to pójdzie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo chcą mieć pusty serwer, albo stałych graczy z VIPami. Wybór chyba prosty.

Równie dobrze mogą zamknąć serwer i tyle.

Edytowane przez voltan91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthy po głębszym zastanowieniu stwierdzam, żeby ów serwer postawić na nowo. Wynika to z tego, że serwer nie działa poprawnie. Wy w trójkę jako opiekunowie serwera powinniście ustalić jak ma wyglądać jego wizja i dalszy rozwój. Wy prowadzicie ten serwer a nikt inny.. Przedstawić swoją wizję nam i dojść do meritum całej sprawy.. Zaczniecie współpracować i inaczej będzie też wyglądał system prowadzenia serwera.. To jest mój pogląd na zaistniałą sytuację i taka wizja na dalsze prosperowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jezelj chodzi o reklamy kupulim kilma razg pisalem i kowilem o tym matiemh i nikt nawet ni raczyl wtwdy na serwer zawitac wiec zanim ktos napisze ze serwer zostal ang prosze zasiegnac informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Zrobić po prostu klasyczny serwer z jednej mapy albo dwie. Ja proponuje Mirage i Cache / Inferno i vipa wyjebać te x2 skoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

only mirage odpada bo mamy fuzje z myservpl

i oni tam

maja,ale ustalimy co dalej z tym

serwerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
9 minut temu, NWN_LUZ napisał:

only mirage odpada bo mamy fuzje z myservpl

i oni tam

maja,ale ustalimy co dalej z tym

serwerem

To można zrobić Mirage i Cache. Albo Mirage i inferno tylko dwie mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można po prostu jakiegoś przekierowania czy coś, skoro fuzja? Po grzyba dwa serwery, jak jeden wciąż pustkami świeci?:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, a czy na mirage się świat kończy?? jest tyle świetnych map, że śmiało możecie go zastąpić. 
Najpierw proponuje doszlifować serwer, żeby zarówno Wam, jak i przede wszystkim graczom było przyjemnie grać, potem OP niech się spotkają i omówią meritum (bez zbędnego pierdo lamento)- co by chcieli, jakby chcieli, etc. (zapytajcie też adminów i graczy). Możecie też zasięgnąć opinii wśród nowych kolegów, którzy też zajmują się CS:GO od podszewki ;)  Efekt finalny przekażecie "górze". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.