Skocz do zawartości

Pewna mapa


Nasstero

Rekomendowane odpowiedzi

Halo poszukuje mapy z początków mojej gry, uwaga opis przez mgłę 

No więc była to mapka na basenach, oczywiście od razu ostudzam - nie to nie pool day czy poolparty  Wydaje mi się, że była to mapka typu de_, zaczynało się w szatniach, mapka była średnich rozmiarów, na środku był wielki basen, znajdujący się poniżej. Pamiętam, że w przejściach było bardzo dużo koloru pomarańczowego! I przy tym basenie było właśnie przejście na pewnej wysokości, łączące oba respy. Tyle pamiętam, serio jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, coś kojarzy, to czekam na odpowiedzi. Ja już nie mam siły szukać, a mapka jest dla mnie niezwykle nostalgiczna i chciałbym jeszcze kiedyś ją zobaczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

z opisu pasuje mi do poola tego piętrowego (ale nie pamiętam rozszerzenia), czy był tam korytarz podwodny ?

 

a może:   fy_pool_day_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bylo to przejacie wodne, na pewno bylo tez przejscie jakby holami z szatniami jeszcze. Pool day2 odpada, to na 100% nie byla mapka fy, nie bylo broni na ziemi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie. Juz latałem po tego typu stronach i nic no :P Nie mam pojecia czemu nigdzie nie ma tej mapy :P

 0zzfanka,
Pewnie Ci się przyśniło, że tabele otwierałeś i stąd cały ten ambaras. XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w team fortres jest taka mapka z basenem i przejsćiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.