Skocz do zawartości

[BAN ✘] Prośba o Odbanowanie


~BoHuN~

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :~BoHuN~ 
Mapa: Aim.. cos 
Data: 16.06.2018r
Powod: Strzelanie z respa, bez ostrzezenia i nie zabilem odrazu z respa tylko jakies 6-7 sek po rozpoczeciu gry Skarga na : Tubis 
Komentarz: Skarga na Tubis za banowanie bezpodstawne i bez ostrzeżenia + Dostalem bana za 6+ kill Tubis XDDDD pozdrawiam 
Wycienk z Konsoli:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 23 hours , 16 minutes and 55 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : ~BoHuN~ 
[AMXBans] Reason : ' Strzal Z Respa ( Ostrzegalem : ) ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CS-LUZownia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1384423848 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 109.196.14.78 ' 
[AMXBans] ======================================

 

Edytowane przez ~BoHuN~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na 24h za strzelanie z respa jest troche za surowe
Tym bardziej że nie ostrzegał go
poza tym 6-7 sekund po rozpoczęciu gry mógł sobie na to pozwolić cnie?

Mateuszek,
W sprawie Ub , wypowiada się osoba zbanowana oraz admin banujący i ekipa blacklisted.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec 3 rundy pod rzad pisalem na say@ ze strzelanie z respa w ciagu 3 sec grozi banem na 1 dzien.. 2 dni wczesniej @blUe. gokU. Tez to samo pisał. W 4 rundzie nawet się nie ruszylem i dostalem heada od bohuna. Wszystko robilem sprawiedliwie i ostrzegalem ;)@Lemur.Gral wtedy i moze potwierdzić :)@Privoban wg mnie jest zasluzony. Nic więcej nie mam do powiedzenia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tubis Skoro dostales banie to powinienes pasc na hita jednak padles po 5-6 sek, a gdy niby pisales 3 razy to czemu nic mi sie nie wyswietlalo na srodku ekranu na bialo czy tam po lewej stronie czatu chlopie jakim ty prawem masz adma to ja nwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blUe. gokU. Niestety na tej mapie demka nie robilem ?Ale bezpodstawnie bana tez nie daje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@~BoHuN~nie zamierzam sie z toba kłócić.. 3 rundy pod rzad pisalem po lewej stronie ekranu na zielono?Jeżeli @Matthylub @blUe. gokU. Uważacie ze ban jest za dlugi to skrócie do 30min. Nastepnym razem za takie cos bede dawał bana na 5 min :)

 

Pozdrawiam :)

 Privo,
Na następny raz użyj opcji edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samej rozgrywki nie pamiętam,  nie kojarzę też po ilu sekundach strzelał zbanowany, ale mogę potwierdzić ze @Tubis ostrzegał na czacie admina żeby nie strzelać od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@~BoHuN~ty chyba nie wiesz co to ban bezpodstawny... Ja sie nawet nie ruszylem i dostalem kulke w łeb od cb.. Nwm nawet czy 2sec minely od zaczecia rundy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie link do demka : http://666562.hltv2.pukawka.pl/hltv-1806161132-fy_pool_day-1529141520-1529142480.zip

Rozpiska :

3:08 - zbanowany próbuje zabić z respa 2 terrorystów

7:41 - zbanowany próbuje przeskanować z respa ścianę, za którą jest schowany terrorysta [widać lufę]

 

Po ostatniej akcji gracz prawdopodobnie dostał bana. 

 

Biorąc pod uwagę słowa @Tubis i @Lemur. o ostrzeganiu na adminsayu oraz tylko dwie próby zabicia z repsa przez gracza @~BoHuN~ sądzę, że 24h to dużo. 

Postanawiam zmienić bana na długość 30 minut. 

 

Dziękuję za uwagę i zapraszam na serwer.

Pozdrawiam Opiekun Serwera, blUe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.