Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Propozycja


DamiaNB

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja:  nowa opcja dla admina / opiekuna
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: mianowicie mam pomysł dodać opcje dla admina niewidzialność całkowita nie wiem czy sie da by nie widzieli gracze czy jest admin na serwie w spect to by sie przydało ze np zobaczyć co sie dzieje na serwie / sprawdzić gracza oczywiście nie mam na myśli ze jestes w tt i włączasz nie widzialność i nikt cie nie widzi

tylko by przerzucało do specta i ukrywało cie 
3. Link jeśli jest: nie ma 
4. Twój nick z gry: DenYv19 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Lepsza opcja będzie dla opiekuna/h@ by kontrolować adminów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja  często ktoś piszę,że ktoś czituje lub łamie regulamin a gdy tylko do tej osoby sie podlatuje to odrazu zachowuje się jakby nigdy nic.

Lub można by też usunąć napis Admin nad głową lecz starsi gracze wiedzą kto ma admina więc usunięcie tego napisu też by nie zadziałało.

A gdyby była możliwość przerzucania się do speca tak żeby nikt tego nie widział i żeby na spec nie było widać admina było by od razu łatwiej złapać takiego czitera lub kogoś kto łamie regulamin.

Więc jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fb??? może być cos takiego ale tez i dla adminów żeby admini nie widzieli ciebie np o to mi chodzi ale dobra opcja do kontrolowania graczy oraz adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jakby "vanish" z minecraft.

 

Opiekun/ktoś pisze /v na chacie i nie ma go taj jak np.: hltv tylko bez napisu, że jest + nie zajmuje slotu

 

Za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.