Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Granat i Kolorowanie


KoRrNiK

Rekomendowane odpowiedzi

| 1 Propozycja |

1. Czego dotyczy propozycja: Expienie GRANATÓW 
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Dodać taką funkcje aby dało się expić granaty.  Podpalający Dłużej się zombie pali + spowolnienie | Zamrażający | Dłużej zombie jest zamrożone + zadaje dmg jak mroźna pułapka | Granaty były by w ścieżce broni np : Ak47 - Podpalający M4A1 - Zamrażający albo na odwrót. Lub w osobną ścieżkę zrobić z wyborem granatu który chcesz expić 
3. Link jeśli jest: Noł
4. Twój nick z gry: KoRrNiK

| 2 Propozycja |

1. Czego dotyczy propozycja: Kolorowanie klocków 
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Dodanie nowych kolorów  np : Czarny  Brązowy itp. .. I zrobić takie jak różowy przez który nic nie  widać 
3. Link jeśli jest: https://amxx.pl/topic/138884-basebuilder-kolorowanie-klocków/ w takim stylu 
4. Twój nick z gry: KoRrNiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do granatów dla mnie średni pomysł, trzeba expić granaty? Mamy 1 na rundę, więc nie będziemy rzucać milion na rundę - odpada

 

Kolorowanie? Biorę, darmowe kolory typu czarne na px utrudniające dla zm - gut gut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expienie granatów może być fajnym urozmaiceniem gry.

Także dodanie ścieżki do wyboru który granat będziemy expic jest dobrym pomysłem.

Nowe kolor mogłyby zostać dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 

expienie grantów fajny pomysł.

Co do kolorów ciemniejsze są o wiele lepsze niż te jasne co są na serwie.Własnie brakuje mi takiego czarnego koloru.

@Nerix wypowiadasz się a  nawet nie  widziałem ciebie na serwie nie wiem po co się wypowiadasz głupie nabijanie postów.

@Nerix mówisz ze grasz czasami a zagrałeś 1 dzień i się wypowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtson Może i mnie nie widziałeś ale na serwerze gram czasami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expienie granatów było by fajne, tylko że zamiast wydłużonego czasu zm powinno otrzymywać większe obrażenia (np 1000-2000 dmg). A do zamrażającego nie mam nic :) 

 

Ciemniejsze kolory by się też przydały. Gram na podwyższonej gammie i granie na jasnych mapach gdzie się koloruje kampy jasnymi kolorami nie jest zbyt przyjemne dla oczu.

 

Jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Expienie  granaty jeszcze lepsze wyzwanie dla graczy oraz adminów jestem za, oraz te kolorowanie lepiej zmienić jak na tych ss. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.