Skocz do zawartości

Prośba o UB - L3on[IK]


L3on[IK]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: L3on[IK]
Admin, który dał ci bana: Avarge
Powód Bana: Wstaw Ssy ..
Dowód w postaci dema/screena: Dziwne ale dostałem SS'y, których nigdzie nie mam ;/ Proszę o pomoc bo serwer był naprawdę bardzo spoko.
Data, Godzina otrzymania bana: 04.11.2016 / okolo 21;00
Twoje IP/SteamID: STEAM_0:0:500512000
Komentarz: Proszę o Ub, ponieważ grałem czysto i dostałem SS'y a tych SS'ów nigdzie nie mam .
Wydruk z konsoli: Bana dostałem wczoraj o później godzinie i wyłączyłem CS'a. Chciałem dziś wstawić SS'y a ich niestety nigdzie nie mam .. POMOCY ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS znajdują się w folderze cstrike i mają rozszerzenie *.tga lub *.bmp. Jeżeli zostały zrobione muszą być, poszukaj dobrze.

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SNICKERS']SS znajdują się w folderze cstrike i mają rozszerzenie *.tga. Jeżeli zostały zrobione muszą być, poszukaj dobrze.[/QUOTE]

Tak szukalem wszystkie foldery po za tym mój kolega tez miał taki przypadek, ponieważ nieraz jest jakiś błąd i nie ma SS'ów ;/ i co teraz ? Przyrzekam na rodziców, że wszystkie foldery sprawdziłem i niema tych SS'ów .. A serwer naprawdę spoko ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

A więc mówisz , że przysięgasz na rodziców ? DOBRE :) ssy nie mogły ci tak po prostu zniknąć. Opcja znikły mi ssy jest nie możliwą opcja ssy się wykonały bana masz.
Poradnik jak wstawić ssy które masz 100% [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?28-Jak-wrzuci%C4%87-ss-na-CS-Luzownia-pl[/url]
W tym przypadku ssy będą w formacie TGA
PS. proszę kogoś o przeniesienie tematu na GO MOD a nie COD MOD :)


[COLOR="#008000"]Przeniesione :D [/COLOR]

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem czysto ps. przeszukałem cały komp i niemam ssów i stracilem 3 h od tak brawo dla serwerowni . 100% wyrozumienia pozdro .

[COLOR="#008000"]Bez spamu, chcesz UB szukaj ss i wstaw do tej pory proszę już się nie wypowiadać :D [/COLOR]
[COLOR="#008000"]SNICKERS[/COLOR]

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales zrobione 5 ss w formacie .tga.
Dowod:
L3on[IK] STEAM_2:0:500512000 Average 04.11.2016 - 22:54 [CSGO MOD]Cs-LUZownia.pl[NEW SKINY CSGO/KOSY/LUCKYDIP][MISJE/OPERACJE/SKRZYNIE/KLUCZE][ASYSTY] 5 TGA

Jesli nie dodasz ss to bez ub. Tyle w temacie. Kolejny post to link z ss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.