Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Rework vipa jb


N3XuZ

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja :p proponuje calkowity rework vipa na jailbreaki, by dalo sie go kupic jako 1 gangster i mafioza w jednej formie vip, oraz by vip rzeczywiście mial jakies przywileje a nie tylko skina bo ludzie mi sie zala ze mysleli ze cos wiecej bedzie :p

Proponuje vip- dostep do komendy /modele w ktorej moze wybrac specjalna wersje m4 ak47 noza deagla oraz skorki (lara croft, cj, i jakis tam jeszcze byl) 

-autobh blokowane co kilka sekund (5?)

Double jump

Darmowa ruletka

+15hp za zabicie 

Dodatkowy granat? 

Startuje z 150hp lub 100 keva

Prefiks vip w tabeli i na czacie

 

Na moim starym serwerze byl taki vip

 

- Status VIP w tabeli wyników

- Prefix [VIP] na czacie

- 130 HP jako więzień

- 180 HP jako strażnik

- 100 AP na start

- Nie losuję śmierci ani 1HP w ruletce

- Posiada baseballa który zadaję o 50% więcej obrażeń

- Dodatkowe 2 skoki w powietrzu

I rzeczywiscie byl ten vip dobry  i ludzie kupowali 

Jeszcze mysle nad reworkiem ruletek zeby troche wiecej mozna bylo dropnac ale na razie to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak +1 @Privo

to misja dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP na razie niech działa jak jest teraz ustawiony to co zrobiłem [Gangster: 150HP + 1 dodatkowy skok | Mafioza: 225HP + Smoke + AutoBH + 1 dodatkowy skok], później doszlifuję go samego i inne zależności z nim związane jak, np. ruletka. Myślę też nad większą ilością skinów do wyboru i może jakimiś mocami.

Spokojnie czyli jak teraz Privo na tym myśli, to i tak chłop jest tak zapracowany że będzie gotowe pod koniec wakacji! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu co dałeś w propozycji jest połowa rzeczy,można by było jeszcze dodać tam pare rzeczy lecz @Privo wie co robić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.