Skocz do zawartości

"podmienione" modele


TheSzymek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Już od pierwszej gry na serwerze zauważyłem że jest coś nie tak z modelami.
Mianowicie np. zamiast kosy widzę deagla w moich rękach, zamiast AK widzę UMP'a... itd itd.

Nie jest to błąd z mojej strony, ponieważ spotykałem się już z graczami którzy mieli dokładnie taki sam problem.

Czy ktoś wie jak to naprawić?
Według mnie wystarczyłoby pobrać paczkę z modelami i wgrać do tej wadliwej na kompie.
Ale jednak to nie rozwiązuje problemu bo modele źle się pobierają od 1 wejścia na serwer a tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, nawet bardzo, gram troszku na tym serwerze, nikt nigdy nie zgłaszał, ja też nic nie zaobserwowałem ,że skiny/modele są podmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak tyle osób Ci napisze, że go nie miało to raczej błąd leży po Twojej stronie, np. zła wersja CS'a jeśli to NS czy źle skonfigurowany PC pod gre na Steam.

Ja osobiście nigdy nie posiadałem takiego problemu więc nie mamy Ci chyba jak pomóc, możesz spróbować na innym CS'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Privo']Tylko, że jak tyle osób Ci napisze, że go nie miało to raczej błąd leży po Twojej stronie, np. zła wersja CS'a jeśli to NS czy źle skonfigurowany PC pod gre na Steam.
Ja osobiście nigdy nie posiadałem takiego problemu więc nie mamy Ci chyba jak pomóc, możesz spróbować na innym CS'ie.[/QUOTE]

Mam steama ;)
I na żadnym innym serwerze z GO MoDem nie było takiego problemu...
A grałem naprawdę na wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.