Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #7 Imm


KiciA

Rekomendowane odpowiedzi

Pd ostrzałem.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafił @Imm. Zapytałam kilka osób co sądzą na jego temat.

 

Pytanie: Czy Imm jako nowy Jh@ sprawuję się w swojej roli,a także roli mensza ?

 

Użytkownik :1 

Jak nowy co? Skarpeta generalne jest zaradny, pomocny i ma czas paparuch.

Niby teraz robi wypad do Holandii, a co to drugiej części pytania.

To wyobrażam sobie chłopa z pokaźnym brzuchem, piwem i w klapkach kubota

Użytkownik :2

IMM jako Jh@ Sprawuję się jak na razie dobrze :D A jako mąż to już trzeba pytać assasynki ;)

Użytkownik :3 

o tom odpowiedz czy jest dobrym mezem spytaj sie Assassynki a na to pierwsze to sadze ze dobrze się sprawuje

Użytkownik :4

Uważam że jest bardzo dobry w tym co robi, i robi to zajebiście! A mensz to pewnie chuj*wy po tylko żłopie browca przed telewizorem na meczu polakuf ( ?° ?? ?°)

Użytkownik :5 

Szczerze nie wiem co odpowiedzieć na to pytanie

Użytkownik :6 

Lubie ima myśle ze to dobra osoba na tym miejscu.

Użytkownik :7

Imm to wspaniała osoba mam do niego zaufanie i myślę że dawno już powinien dostać tą rangę :D

Użytkownik :8 

Imm jest bardzo blisko graczy (zależy od humoru). Często ma klapki na oczach bo jest wierny swoim przekonaniom.

LEŃ z niego niesamowity jednak nie wpływa to na jakość jego pracy na rzecz sieci.

Mógłby czasem strzelić sobie wychowawczego liścia. Jest chętny do nauki nowych rzeczy ale chłop niestety ma trochę słomiany zapał.

Polecam mu czasem zatrzymać się na chwilę i przez moment posłuchać co inni mówią a nie co on chce słyszeć, to by było dobre dla rozwijania się jako JH@

Użytkownik :9

Imm jak dla mnie jako opiekun sprawował się już dobrze, awans naprawdę zasłużony. Jest bardzo pomocny.  Co do drugiego pytania - nie mam zdania. 

Użytkownik :10

Imm jako monsz sprawuję się słabo tylko siedzi z browarem przez kompem i nic nie robi leniuch :) a w roli jh@ myślę że dobrze się sprawuje :)

Użytkownik :11 

Tak Imm sprawuje się w roli JH@ a także w roli mensza ;v

Użytkownik :12

y imm no kozak jako jh@ a monsz ? toc on cieplutki jest (Gay Alert)..

Użytkownik :13

Imm spoczko mordeczka :D jako jh@ sprawuje się dobrze zobaczymy jak dalej :D a monsz xD to już do Assasynki :D

Użytkownik :14

Nie wiem jako Jh@ nie widziałem jeszcze jego wkładku... roli mensza ? a skąd ja mam wiedzieć xDDD

Użytkownik :15

Powiem tak moim zdaniem jako JH@ sprawuje się

bardzo dobrze ponieważ nie raz było tak ,że gdy go prosiłem to zawsze pomagał jeżeli tylko potrafił

Użytkownik :16

Moim zdaniem Imm to pracowity człowiek,nadaję się na jh@ ale jako monsz zawala totalnie  :P

Użytkownik :17

Imm jak imm zboczuszek malutki taki :P Jako Jh@ jeszcze się nie wykazał gdyż poszedł na urlopik ale myślę że da 

sobie radę w tej roli.A jako monsz/mąż xD to już o tym ja tam nie wiem jak to tam jest z nim :D 

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty! 

 

 

Propozycję następnych osób prosimy pisać na dole!

Dziękujemy za udział wszystkim "ankietowanym" :)

Administracja CS-LUZownia.pl 

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pod ostrzałem (jak zawsze)

+ For you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pod tym ostrzałem nie dostał kulki w kolano xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.