Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Obstawianie


Alchemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycję związaną z obstawianiem szlugów na serwerze na czym to miałoby polegać już tłumaczę jak dobrze wiemy na serwerze jest system szlugów dzięki któremu możemy kupować różne rzeczy. A, więc dodanie systemu obstawiania na końcu każdej rundy jak zostaje np TT VS CT i obstawiamy np TT to jest Maciek a CT do jest Michał i mamy mały panel na odpowiedź jest 10 sec i wybieramy czy Maciek, lub Michał gdy już wybraliśmy osobę do obstawienia wpisujemy ilość szlugów jaką chcemy obstawić. Kurs moim zdaniem powinien być taki, że jeżeli na Michała zagłosowało więcej osób niż na Maćka to jeżeli Maciek wygra dostajemy o dużo, więcej szlugów niż w przypadku jak by wygrał Michał. Dziękuje za uwagę pozdrawiam czekam na odpowiedzi oraz dyskusje na ten temat ;)Miłe widziane + 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł nie jest zły :D podoba mi się można by było dodać to na nasz serwer. Zobaczymy co napiszą inni ;) Ale pomysł już jest na takie coś :/ 

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sadze Ze Bedzie To Dobry Pomysł:

Coś Podobnego Jest Na MultiArence I to Moze Wypalic 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że się fajnie przyjmie jestem za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na [ZAMKNIĘTY] Obstawianie
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.