Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] skarga (dymy)


sora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: qt.sora >w<
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: WarninG !? , Jachu bizmesmen

3. Powód skargi: Chlopaki chyba nie czają jak działa regulamin i specjalnie robią skrót do mojej kampy (w sumie to warning, jachu go tylko wykorzystał po tym jak przekonał go do tego drugi kolega) z którego ja sobie korzystam i wchodze do mojej, w sumie to w demku wszystko widać więc no
4. Dowód rozpisany ss/demko:http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1807190349-bb_revenge_dust.dem.zip

WarninG !?: jachu
Jachu bizmesmen: ?
WarninG !?: mozesz skrocic
WarninG !?: z moich klockow
WarninG !?: na jego
Jachu bizmesmen: oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że wbiłem na kampe z twoich klocków jeśli nic o tym nie ma w regulaminie? Za to jeśli spojrzymy w regulamin zombie tam skracanie jest zakazane.
To że cie wyzywałem za co przepraszam moge uzasadnić tym że byłem pod wpływem środków odurzających m.in. alkoholu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" 9:30 chciałem sobie zbudować wejscię na most z mojej kampy "
We gościu powiedz po co ci wejście na most? Na spacerki sobie będziesz wychodził w środku rundy?
" 2:35 ruski wrzuca go na kampę i poprawia mu piksel co dało się go przejść ale najwidoczniej wg ruskiego był za łatwy "
Siedziałem wtedy z ruskim na discordzie. Z racji że niedawno zacząłem swoją przygode z tym modem, nie wiem jeszcze za bardzo o co tu chodzi więc grzecznie poprosiłem go o pomoc. Mimo wszystko ruski jest bardzo miłym chłopakiem więc pomógł mi zrobić trudniejszą kampę :3 Nie uważam że jest to jakiś problem bo na serwerze było dosłownie kilka osób. uwu

edit
"17:56 jak zawsze qt musiał koło mnie zacząć budować i przy tym zaczął mi blokować kampę"
Jak dobrze pamiętam to ruski odblokował twoją kampę więc nie wiem w czym widzisz problem ;p

Edytowane przez sora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jachu bizmesmen za skracanie przywileje 60 min

-WarninG !? namawianie do złamania regulaminu przywileje 60 min 

-qt.sora >w< obraza gracza  w sumie to też było jak skrót po stronie ct od innego gracza też 99 min 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.