Skocz do zawartości

✩MIXY CS-LUZOWNIA✩


Nasstero

Rekomendowane odpowiedzi

Mixy Cs-Luzownia

 

Temat ten, poświęcony jest w całości - organizowaniu mixów

Mixy przeprowadzane są na naszym serwerze, naszym ts i z naszym gronem graczy!

Bez harmonogramów, wszystko na spontanie :D 

Tutaj też znajdziecie wyniki meczy!

 Mały regulamin mixów:

1. Aby wziąć udział niezbędne są: konto steam, działające mikro, dostęp do ts3!

2. Organizujemy się spontanicznie, wystarczy napisać kiedy masz czas i ochotę zagrać!

3. Gramy w różnych formatach - 1, 2 lub 3 mapy (czas gry waha się między 40 minut, a ponad 2h!)!

4. Gramy na ogólnie przyjętych zasadach mixów! 

5. Oszukiwanie i czitowanie będzie karane banami na serwerach Cs-Luzownia!

6. Mixy gramy 4fun, bez spin i wrogości!

7. Niewytłumaczone wyjście z mixa skreśla Cię z możliwości gry!

8. Nie musisz grać jak Neo, ale staramy się też nie lamić!

9. Zawsze z góry określamy ile map gramy - wtedy też należy się określić na ile Ty się piszesz!

10. Organizacją zajmują się @Nasstero i @frames per second, jeśli masz jakieś pytania pisz do nas :)

11. Dobrze się bawimy!

 

POD TYM TEMATEM ZGŁASZAJCIE SIĘ DO GRANIA!

JEŻELI BĘDZIE MIX - NA PEWNO SIĘ ODEZWIEMY!

 

NAJBLIŻSZE PROPOZYCJE MIXÓW:

✩10.08  godziny wieczorne

✩11.08  godziny po polodniowe

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mixów z dn. 24.07

Mix #1 , mapa - de_dust2

    Team Lemur:                                            Team Xanoxin:

> @Lemur.                                                   > @Xanoxin

             > @Nasstero                                               > @kirborne            

         > @frames per second                              > @Adas esperal

   > @NO1                                                            > @penqu     

       > @limonekxpompa                                    > Scyzoryk             

Wynik: 15 16

 

Mix #2, mapa - de_nuke

    Team Pogos:                                             Team Kirborne:

> @Lemur.                                                   > @Xanoxin

             > @Nasstero                                               > @kirborne            

         > @frames per second                              > @Adas esperal

                                                                 > @penqu                                                    > @NO1                                                                          

       > @limonekxpompa                                    > Scyzoryk             

Wynik: 3 16

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu MIXY!!!!!!!!!!!!!!

Na to czekałem :)

Jak będę na kompie to na pewno zawsze wpadnę na mixa.

Jak się uda to jutro lub pojutrze też będę.

Także jak ktoś ma mnie na Steam i widać że gram w Cs 1.6 to śmiało pisać a na pewno zagram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://steamcommunity.com/profiles/76561198295656550/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wina      za bardzo się przyzwyczaiłem do  base bulider 

 Następnym razem    zagram lepiej   bo   zbyt duży rozrzut   jest a ja na base bulider mam no recoil 

 Nasstero,
Haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny raz przydałoby się usunać AMXa i wgrać jeden jaiś mixowy cfg (coś ala esl5on5).

Nie wiem co to za serwer ale ludzie dziurawi byli. Na 4fun lepiej wchodzi wszystko. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek jest jeden, gdzie XanoXin tam zwycięstwo xDD

 Adas esperal,
chyba, ja przynoszę szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, frames per second napisał:

@penqu ale config jest eslowski, a jak już zaczęliśmy grać to amx był wyłączony

 

skasuj amxa na serwie i tylko cfg wgraj, wyłączenie nic nie daje, jak jeszcze 1.6 był głównym csem i miałem swojego serwa do eslów to było widać różnice jak amx był skasowany na stronie

Jaką różnice?
Ale niech i tak będzie, skasowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Xanoxin napisał:

wniosek jest jeden, gdzie XanoXin tam zwycięstwo xDD

Pff gdzie ja chyba xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kirborne napisał:

Pff gdzie ja chyba xd

ty lepiej zapłać rachunek za prąd

 Nasstero,
Haha to ja nie zapłaciłem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mixów z dn. 26.07

Mix #1 , mapa - de_dust

    Team Kukulele:                                             Team FPS:

   > @Lemur.                                                         > @Xanoxin

                > @Nasstero                                                      > @kirborne            

                       > @Wyindywidualizowany                              > @frames per second

             > @penqu                                                           > @Smoczydło   

                              > Vanilla                                                                > @limonekxpompa           

Wynik: 16 - 9

 

Mix #2, mapa - de_nuke

    Team Jessica:                                     Team Kukulele:

> @GiboN                                                   > @Xanoxin

                                    > @Nasstero                                              > @Wyindywidualizowany           

          > Vanilla                                                       > @Smoczydło

                                                                                        > @penqu                                                    > @limonekxpompa                                                                          

Wynik: 16 12

Edytowane przez Nasstero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej mi idzie    może i kiedyś  wygramy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mixów z dn. 27.07

Mix #1 , mapa - de_dust

    Team penqu:                                             Team NOX:

   > @Lemur.                                                           > @Porobionyy

                  > @Karol xD                                                         > @Nasstero                  

          > @Xanoxin                                                        > N0X                          

                       > @penqu                                                           > Scyzor                                 

                              > Vanilla                                                                 > @limonekxpompa                 

Wynik: 16 - 13

 

Mix #2, mapa - de_mirage

    Team SiaoSin:                                     Team penqu:

> @Xanoxin                                                 > @penqu

                                      > @frames per second                              > @Wyindywidualizowany           

          > Scyzor                                                       > @Nasstero     

                                                                                                 > @limonekxpompa                                   > Vanilla                                                                                                      

                                                                    > N0X                                                           > @Porobionyy                                                        

Wynik: 7 - 16

 

Mix #3, mapa - de_nuke

    Team SiaoSin:                                     Team Karolek:

  > @Xanoxin                                                   > @Nasstero

                                    > @penqu                                                        > @Karol xD                                 

          > Vanilla                                                          > @Porobionyy 

                                                                                               > @Wyindywidualizowany                           > @frames per second                                                                          

                                                                                                    > Scyzor                                                                > Bobo                                                                                                            

Wynik: 16 - 9

 

Mix #4, mapa - de_aztec

    Team Seksmasterka:                                     Team Warning:

> @Karol xD                                                   > @penqu

                                    > @Nasstero                                              > @Wyindywidualizowany           

                           > @Xanoxin                                                     > Scyzor                                  

                                                                                              > Bobo                                                             > Vanilla                                                                                                    

                   > @Porobionyy                                         > @frames per second

Wynik: 16 - 5

Edytowane przez Nasstero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o blokadę tarcz na mixach bo to co się działo na aztecu to już przesada. :P

 Nasstero,
Zablokuje się razem z autolamami :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh tylko 1 przegrany :D nawet nawet idzie, zgadzam sie z @penqu to juz była przesada hahah

 

 Nasstero,
Jaki jeden, 2! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lemur. idzie Ci naprawdę dobrze xD mi dopiero jak zdenerwowaliście mnie tymi tarczami :) możecie sie spytać całego Team'u xD 

zaczyna mi sie podobać mix tylko jakieś podstawowe zasady co do działania mixow xD 29 lat na karku a dopiero pierwszy raz grałem z wami :) 

pozdrawiam i proszę mnie zapraszać częściej xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mixów z dn. 29.07

Mix #1 , mapa - de_dust

    Team penqu:                                             Team Nixonax:

   > @NO1                                                         > @KaYmAn

                  > @penqu                                                         > @Nasstero                  

                       > @Vanilla                                                        > @Xanoxin                          

                         > @Wyindywidualizowany                             > @Bodzio                                

                              > @limonekxpompa                                        > @Hades                                     

Wynik: 16 - 14

 

Mix #2, mapa - de_nuke

    Team Lemury:                                     Team penqu:

> @Xanoxin                                                      > @penqu

                                       > @Wyindywidualizowany                                > @limonekxpompa                    

          > @Nasstero                                                       > @NO1             

                                                                                                            > @Bodzio                                                           > @Vanilla                                                                                                        

                                                                                > @Lemur.                                                           > @Smoczydło                                                                      

Wynik: 11 - 16

 

Mix #3, mapa - de_inferno

    Team Hades:                                     Team NO1:

  > @Xanoxin                                                        > @NO1

                                       > @Nasstero                                                     > @Lemur.                                   

          > @Porobionyy                                                  > @penqu      

                                                                                               > @Hades                                                            > @Vanilla                                                                                            

                                                                                                        > @Smoczydło                                                      > Bobo                                                                                                            

Wynik: 16 - 11

 

Mix #4, mapa - de_train

    Team Hades:                                     Team NO1:

  > @Xanoxin                                                        > @NO1

                                       > @Nasstero                                                     > @Lemur.                                   

          > @Porobionyy                                                  > @penqu      

                                                                                               > @Hades                                                            > @Vanilla                                                                                            

                                                                                                        > @Smoczydło                                                      > Bobo                                                                                                             

Wynik: 16 - 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.