Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] [ODRZUCONA ✘] Skarga na ziele


Young KASE.O

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: HERCYK | 775
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Bagienne Ziele
3. Powód skargi: Ten oto adminek zrobił sobie kampe przy wyjsciu klatki zombie, miał ponad dwie minuty zeby zbudowac sobie kampe,  na rozpoczęciu rundy miałem okazję go zabić bo wbiłem jako pierwszy, wywalil mnie do tekstur pod klatke zombie XD, druga sprawa to, ze napisal "jem obiad o tej godzinie", ja cos powiedzialem na ten temat, to zaczal sie do mnie spinać, ponizal mnie, obrazal, to ja odwzajemnialem, zapraszalem go na teamspeaka zeby pogadal ze mna na tsie a nie tutaj, bo ma wieksze wladze i sie czuje jak bóg (dla mnie to nadużywanie uprawnien, on moze mnie wyzywac, ja go nie moge), a nie chce robic patologii, odmowil i powiedział "a co nie mozesz tutaj", no to powiedzialem moje zdanie o nim, ze za te obrazy jest dla mnie ściekiem, który jest zasadowym adminem, wyzywa i banuje XD.

*Świadkowie na serwerze mogą też to potwierdzić :)*
4. Dowód rozpisany ss/demko:

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1807292337-bb_crete5.dem.zip

 

20180729234109_1.jpg

20180729233928_1.jpg

 

 

**Wiem, że jestem zbanowany na sieci na zawsze, ale dogadałem się z Albertem, że mogę u niego grać, bo nie chce tracić jakiegokolwiek gracza, a tam się przyjemnie gra ;)

**Chociaż rozpatrzcie tą skargę jak od normalnego gracza

Edytowane przez Young KASE.O
KOREKTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ledwo wlazłem na serwer i dołączyłem do grupy potem ze trochę limonek zepsuł to pomogłem trochę  poprawić a ze ty się

wpychałeś no to odsuwałem cię 

 

wladze i sie czuje jak bóg nie czuje sie jak władca ani bóg wgl o czym ty tu greźdasz 

wiele razy mnie obrażałes typie dostałeś bana krótkiego to potem za jakiś czas znowu wlazłes zaczełeś mnie obrażać

 

ciekawe kiedy cie obraziłem mnie to zastanwia

perma dostałeś bo mnie trochę poniosło 

dam ci ub ale się do mnie więcej nie odzywaj bo mnie człowieku irytujesz swoim zachowaniem 

po za tym wszedłem na serwer dopiero jak się zaczeło przetrwanie zobaczyć możesz sobie zobaczyć te twoje "demko"

@Albertd wszystko zrozumiem degrad / upomnienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś na serwer jak było przetrwanie? Hahaha, jaja sobie robisz? XD

To napisz mi skąd miałeś te wszystkie klocki :D.

A ciekawy jestem kiedy ja Ciebie obraziłem, wyraziłem swoje zdanie o Tobie, tak bardzo chciałeś na serwerze, a nie na TeamSpeaku czy gdziekolwiek.

Ja wiedziałem, że tak się stanie.

Jeżeli chcesz, żebyś nie czuł się obrażany słowami z mojej strony, to sam mnie nie obrażaj, bo bez powodu nigdy nikogo nie obrażam, Ja zawsze odwzajemniam.

Zdanie za zdanie, szacunek za szacunek ;).

Edytowane przez Young KASE.O
Nie doczytałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KiciA napisał:

A ty chyba masz prema u nas na forum a także na serwerach! Z tego co wiem :) 

Poczytaj sobie pod ss'ami co napisałem :) Chyba, że masz problemy z czytaniem no to spoko ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Young KASE.O napisał:

Poczytaj sobie pod ss'ami co napisałem :) Chyba, że masz problemy z czytaniem no to spoko ;P

Widziałam to xD ślepa nie jestem i czytać umiem 

Ale wyższa administracja o tym zadecyduje :) Nie ma co robić spamu w poście xD a z Tobą nie mam nic do gadania... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KiciA napisał:

Widziałam to xD ślepa nie jestem i czytać umiem 

Ale wyższa administracja o tym zadecyduje :) Nie ma co robić spamu w poście xD a z Tobą nie mam nic do gadania... 

Widać jak czytałaś, wspomniałem o tym od razu, a Ty piszesz, że mam perma XD Chociaż kłamać nie musisz, czekam na rozpatrzenie tej skargi od osób wyższych z administracji, a nie od Ciebie ;p

 KiciA,
szkoda słów xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Young KASE.O zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Skarga, Skarga jeszcze raz skarga czy wam się serio chce to pisać ???

 

Widzę że nie oglądałeś demka tylko od razu pisać skargę musiałeś. 

Gdy admin pomaga graczowi  to ma prawo wywalić z kampy zombie które w tym momencie wchodziło.

Gdy cie wsadził do ziemi to mogłeś im napisać aby cie odrodzili a jak nie zobaczyli że pisałeś to kilka razy na say`u albo na u@.

A i jeszcze jedno kiedy cie obraził ?? bo coś nie widać i nie słychać na demku ;)

9 godzin temu, Young KASE.O napisał:

Ten oto adminek zrobił sobie kampe przy wyjsciu klatki zombie, miał ponad dwie minuty zeby zbudowac sobie kampe

No chyba nie miał dwóch minut na zrobienie kampy bo wszedł na serwer podczas przygotowania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twoim zdaniem otrzymanie perma a potem zmienianie swojego IP i ponowne wejście na serwer to dogadanie się ze mną że możesz grac to fajnie tam masz xD

Gdybym Cię nie znał to może bym próbował w ogóle to czytać, ale tak poza tym  @DenYv18 jest zbyt spokojnym człowiekiem bym uwierzył w to że zaczął Cie obrażać :D

 Tajemnica,
Wiec żeby formalności stało się zadość... pożegnajmy pana za AB :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Albertd napisał:

Jeżeli twoim zdaniem otrzymanie perma a potem zmienianie swojego IP i ponowne wejście na serwer to dogadanie się ze mną że możesz grac to fajnie tam masz xD

Gdybym Cię nie znał to może bym próbował w ogóle to czytać, ale tak poza tym  @DenYv18 jest zbyt spokojnym człowiekiem bym uwierzył w to że zaczął Cie obrażać :D

Zanim to miałbyś dopisać i uznać mnie za winnego, to mogłeś się ze mną pierw dogadać :D

Jak widzisz, to co napisałeś nie jest prawdą ;p

Teraz będą mnie uważać za jakiegoś zwyrodnialca, który dostaje permy, a wchodzi na serwer, pozniej ktoś mi da bana za aktywnego bana XD

 

#@Odblokowałem temat żeby napisać co się stało

Zaczęło się od tego, że dostałem bana od Limonka (perma) z amxmodmenu, następnego dnia grałem sobie do kolejnego bana (tego).

Stała się afera, bo co każdego perma dostawałem unbana od Alberta, ale po banie Limonka on mnie nie odbanował.

Tamtego dnia dogadałem się z Limonkiem i mnie odbanował. Inna administracja nie była tego wiadoma, także stąd to wyszło Alberciku XD

Nie uznawajcie mnie za najgorszego ;P

To, że potrafię napisać/powiedzieć swoje zdanie o kimś czy o czymś, to nie znaczy, że jestem jakimś kozaczkiem.

Po prostu mam swoje zdanie i tyle :P

 

@@AMXMODMENU na serwerze basebuilder banuje na SID i IP, mam steama, więc nie mogę zmienić SID

Edytowane przez Young KASE.O
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Young KASE.O zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.