Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Cześć


Tomek Szuminski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry to jest mój pierwszy temat i niestety on jest zły ponieważ jest to skarga z góry proszę o przeczytanie jej bo jest dosyć ciekawa no to więc zaczęło się tak  że razem z paroma osobami siedziałem na bb lecz nadchodziła co raz  późniejsza godzina  i co raz mniej osób było nadeszła godzina około 3;30 gdy byłem juz tylko ja i skil3r na serverze gdy nagle do gry wszedł limonek..... pa jaakims czasie gdy skiler wyszedl pojawil sie rowniez hercyk obydwoje oczywiscie wspólpracowali i wyzywali mnie niestety nie mam na to dowodów ponieważ nie umiem za bardzo  robic takich rzeczy lecz byly admin limonek mimo ze zna regulami (chyba ) blokowal mi wejscia do kamp i ruzne rzeczy robil czego nie powinien robic 

Ps. z tej strony Lucyfek a i przepraszam za to e nie wykozystalem do tego wzoru  

BARDZO PROSZE O PRZECZYTANIE TEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kobieta

Zastosuj się do wzoru w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty.

1. Twój nick w grze
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę
3. Powód skargi
4. Dowód rozpisany ss/demko


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mordziany   zacznijmy od tego  ze 

1.Zaraz wlatuje skarga na ciebie  i mam  dowody na to co robiłeś z graczem > Skil3r <

2. Napisałeś skargę na odpierd** 

3.brak dowodów nawet demka którym mi groziłeś  a ja wiem że nie podałeś demka bo mnie obrażałeś i nie wykonywałeś celi

 

 

ALBERT/KORNIK ZOSTAWIAM TO DLA WAS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.