Skocz do zawartości

Skarga na admina Psikus!


grucha.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: grucha.
Godzina, data zdarzenia: 09.11.2016, godzina 23:16:42
Mapa: de_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Psikus!
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Nie mam, macie, bo to admin.
Opis sytuacji: Podczas kolejnej rundy na mapie de_dust2 wziąłem AWP będąc w terrorystach i skanowałem długą, pewnie większość z Was zna ten skan na bramę od anarchii a wybiegający na długiej antyterroryści dostaną głowę jeśli będziemy strzelać szybko. Mianowicie zrobiłem tego skana i wleciały 3 głowy pod rząd jak nie 4 i od razu dostałem bana bez żadnego sprawdzania czy jakichkolwiek screenshotów. To, że skany weszły to jest logiczne jeśli dobrze się ustawimy i będziemy trzymać przycisk strzału naboje będą leciały ciągle w to samo miejsce mimo iż na ekranie widać, że latają obok. To, że dostali taką głowę od razu oznacza, że cheater ? Może lepiej najpierw sobie pooglądać podstawowe skany i dopiero później brać się za banowanie albo najpierw poobserwować gracza czy na pewno jest chaterem. Gram z moją dziewczyną ρѕуcнιczиα. na tym serwerze i po tym jak dostałem bana była rozmowa na serwerze za co ban itp. i admin Psikus! napisał, że to było przez przypadek, więc skoro jak napisał przez przypadek to może innych niedługo także zacznie przez przypadek banować ? Najpierw sprawdź, poobserwuj grę danego gracza aby się upewnić czy ma cheaty czy też nie i będąc na 100% pewnym wtedy rób co masz robić. Dostałem UB jednak skarga i tak leci a to dlatego, że wśród adminów nie powinno być takich błędów, pomyłek, przypadków, że ktoś przez nieomylność admina dostaje bana prawdę mówiąc bezpodstawnie. Proszę o +1 do tabelki dla tego admina.
Dowody, świadkowie zdarzenia: świadek, ρѕуcнιczиα. i inni gracze na serwerze

Tutaj także wrzucam link ze screenem gdzie znajduje się wycinek z konsoli gdzie był ban

[url]http://www85.zippyshare.com/v/1adBqzvL/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Plumberem, jesteśmy tylko ludźmi i czasami się mylimy. Jeżeli chcesz UB złóż podanie z prośbą o UB. Mam nadzieję że Psikus zrozumie swój błąd i będzie rozważniej dawał bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.