Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #9 Kieras


KiciA

Rekomendowane odpowiedzi

Pd ostrzałem.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafił @kieras :x  Zapytałam kilka osób co sądzą na jego temat.

 

Pytanie: Czy kieras ma dar dogadywania się z ludzmi? Czy jest dobrym H@?

 

Użytkownik: 1 

Wujek Kieras jest świetnym mediatorem. Zawsze wie co powiedzieć,daje dobre rady.

Zawsze wysłucha co się mówi. Jest w porządku H@

Użytkownik: 2

OOOO Moje kochane mydełko :) zawsze pomoże,wysłucha powie co źle! To taki dobry wujek który zawsze POMOŻE :x H@ Jest bardzo dobrym :D Jest dobrym wujkiem :x  Gdyby nie on to pewnie była bym tu pewnie adminem lub użytkownikiem... 

Użytkownik: 3

Ta jest dobrym H@ 

Użytkownik: 4 

Kieras jest Panem i Władcą sypatii tej sieci!

Użytkownik: 5

Kieras to taka pompeczka  umie się dogadać z każdym, najtrudniejszym przypadkiem  jako h@ jest spox, dobrze pompuje i takich ludzi potrzeba 

Użytkownik: 6

Oczywiście, że Kieras aka Pompka ma dar dogadywania się z każdym, co potwierdza jego wieloletnia praca z ciężkimi przypadkami haha  A H@ hmmm, jak na dziadka to sprawuje się świetnie, pomocny, miły, a jak trzeba to i żarliwą mówe walnie 

Użytkownik: 7

Zachowuje się jak dziecko.
xddd

Użytkownik: 8

Sądzę że mam dar dogadywania się , a co do H@ jest mega adminem 

Użytkownik: 9

Wujek kieras to wspaniały człowiek :) Jako h@ jest dobry :P

Użytkownik: 10 

Ta normalnie.od buta kozak jest.a h@ to jest kozak.

Użytkownik: 11

Ma dystans do swojej osoby i za to szanuje każdego jeśli tym bardziej admin na dystans  i powiesz mu glupi ch*ju a on na bana to niech spierd*la ale on git leb 

Użytkownik: 12

Oczywiście, jest wspaniałą miłą osobą :D Tak, w pełni zasługuje na to stanowisko a nawet wyższe :P  Ale to tylko moja opinia :)

Użytkownik: 13

Zajebisty ziomus dogaduje sie itp xD

Użytkownik: 14

Moim zdaniem dokładnie tak jest kiersik jest dobrym typem.A jak się go bliżej pozna to można z nim konie kraść

Użytkownik: 15

Jest świetnym H@, dogaduje się jak mało kto 

Użytkownik: 16

 TA  xD 

Użytkownik: 17

Stary Wujaszek, zawsze wie co najlepsze,doradzi,pomoże jesli trzeba.Ogólnie dobry chłop z niego! A na sieci pomaga bardzo dużo gdyby nie on to pewnie by nie było ładu i składu. H@ jest najlepszym na sieci :x 

Użytkownik: 18 

Wujaszek jak wujaszek pośmieje się po żartuje u niego to norma ale jako h@ sprawuje się super :D 

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty! 

 

 

Ps. @Nasstero wymyślał pytanie xD 

Propozycję następnych osób prosimy pisać na dole!

Dziękujemy za udział wszystkim "ankietowanym" :)

Administracja CS-LUZownia.pl

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle bardzo fajne pod ostrzałem. :)

 

Czekam na moją osobę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  KiciA zmienił(a) tytuł na Pod Ostrzałem #9 Kieras
  •  DIESEL odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.