Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Nowy set Vampir


DamiaNB

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Set Vampir 
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Urozmaiciło by grę czymś nowym :D i wpadłem na ten pomysł dziś 

co by posiadał ten set miałem na myśli coś takiego :

- skin na dole poropozycje

- Szybkość chodzenia zwiększone o 15% 

- Regeneracja hp zm 25% / ct 1% czyli np 2 hp co 2 sekundy 

- Vampiryzm 10% 

- zbroja +3 hełm +4 miecz +5 = 5% zwiększony kryt oraz 10% zwiększony dmg 

- Berserk wydłużenie bonusu trwania o 3 sekundy 

- Excalibur wydłużenie bonusu trwania o 3 sekundy 

- cooldown 3%
3. Link jeśli jest:na dole na skiny dla tego setu :D
4. Twój nick z gry: Bagienne Ziele

skiny jakie znalazłem co by sie nadawały do tego setu :

https://zombie-mod.ru/counter-strike/models/modeli-igrokov/12143-perekrashennaya-model-fernandohuman.html

https://zombie-mod.ru/counter-strike/models/modeli-igrokov/10627-model-igroka-weskes-iz-re5.html

https://gamebanana.com/skins/145160 ta babka po lewej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za taki set był by fajny i dużo graczy by go używało patrząc na to że excalibur jest bardzo dobrym bonem tak samo jak berserk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za przydał by się taki secik  <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No faktycznie rewelacja.

Co faktycznie mógłbym zrobić?

+10% Vampa/ lub za Najmniejszy plus setu * 1.5 czy coś takiego.

+Vampiryzm działa zawsze w ct nawet po otrzymaniu obrażeń od Zombie (Aktualnie po otrzymaniu obrażeń od zombi vampiryzm nie działa przez 0.5 sek, dzięki czemu nie da się ciągle blokować ciałem. I nie da się być nieśmiertelnym) Dla vampir setu mógłbym to odblokować ale w zamian uniemożliwić kupno Bezliku ammo, oraz używania furi, bo wtedy by ktoś stał sobie ile wlezie. Ponadto jeżeli ktoś miałby ten set to jakiekolwiek obrażenia od Zombi będą zabierać nie tylko hp, ale i amunicje, dzięki czemu będzie ciężej blokować ciałem. Zostawił bym tylko możliwość doładowania ammo jako bon dzięki czemu dało by się faktycznie zasade działania tego setu uznać za pożyteczna.

 

+Można wykorzystać że współgra z Excaliburem bo posiada on krwawienie to jako niby sie to komponuje.

+Berserk sam nie wiem, ktoś to w ogóle używa? Ale nie ma problemu aby go wydłużyć na tym zestawie.

+CD myślę że można dodać ale nie wiem po co skoro ten set nie będzie opierał sie "magie" tylko raczej o strzelanie.

 

+Z tym zestawem można by wzmocnić Dracule większy przyrost hp i może zrobić że przy użyciu draculi jest szansa że uruchomi sie też wściekłe.

 

 

Moim zdaniem najlepsze bony

-Zbrojka : Niewrażliwość na spowolnienie / szybkość chodzenia      (łatwo będzie blokować ciałem, i w razie czego uciec.)

-Helm: Excalibur / Dracula / Berserk                               

-Mieczyk: Doładowanie Ammo /Szybkostrzelność.                              (Będzie można długo ustać i blokować)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.