Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na Arek xd


Ciemny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze : Ciemny
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę : Arek xd -- 
# 4 "Arek xd" 3377 STEAM_1:0:570257409   0 26:41   12    0
3. Powód skargi : Ogólnie nie pisze skarg staram się jakoś wyjaśnić konflikty w grze, ale to co koleś odwala to jest tragedia. Blokowanie mnie swoimi klockami robiąc tak że przy każdym moim /o dalej mnie typ blokuję robiąc to świadomie, blokowanie mojej kampy klockami w każdej rundzie - jego ogólne zachowanie jest poniżej godnej, jak dla mnie taka osoba powinna odpocząć jakiś czas od serwera - wszystko jest na demkach, widać w każdej rundzie jak mnie blokuję i moją kampę.

Dodam jeszcze jego brak strachu przed ukaraniem, bo co mi zrobią za to że rozwalam komuś gierke? A tam, zabiorą mi przywileje i to wszystko  - dlatego prosiłbym o surowszą kare dla tego jakże osobnika.

Wycinek z chatlogu

 

[15650 PR] Ciemny: obys dostal bana na conajmniej dwa dni
[15650 PR] Ciemny: bedzie spokoj
[2835 PR] Arek xd: za blokowanie jest przywileje geniuszu

[2835 PR] Arek xd: dobra psizcie juz nawet teraz na forko
[2835 PR] Arek xd: i tak bede gral
[2835 PR] Arek xd: przywileje niepotrzebne mi


4. Dowód rozpisany ss/demko: Widać w każdej rundzie w której jestem w CT - koleś już od początku zaczyna mnie blokować klockami, przeszkadza, blokuję moją kampe.

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1808030330-bb_revenge_dust.dem.zip -- tutaj pierwsza mapka, widać tak jak opisałem w powodzie w każdej rundzie psuł mi ogólnie gierke

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1808030347-bb_cg_ff_hunt_v8.dem.zip -- druga mapka, w pierwszej rundzie widać że chciał coś poblokować + postawił tam jakieś swoje bloki u mnie w kampie ale niestety skrypt mu zabronił wejscia bo zaraz by go tepneło, dlatego został na początku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze kolejna mapa

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1808030405-bb_revenge_snow.dem.zip --- ostatnia runda, koleś rozwalił się klockami obok respa połowy z nich nie używając - jeszcze tam na say'u ładne słówka leciały w kierunku jednego z obecnie graczy online matek właśnie z klawiatury arka xd, typu "twoja matka zdechnie" itp. Zachowanie szczeniackie jak dla mnie. Polecam obejrzeć od 9:00 - wtedy zaczynają się wyzwiska. Później 12:50 - ktoś se postawił pierwszy klocki na respie a arek xd zablokował go klockiem, po czym zabudował se prawie całe wyjscie od respa.

Edytowane przez Ciemny
 Nasstero,
Jak chcesz cos dodac do swojej wypowiedzi to używaj edycji, na razie ostrzeżenie słowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem na demku jakich on słów używał to aż za głowę się złapałem 0.o

 

Gracz został zbanowany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.