Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #10 Albertd


KiciA

Rekomendowane odpowiedzi

Pd ostrzałem.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafił @Albertd .Zapytałam kilka osób co sądzą na jego temat.

 

Pytanie: Czy według ciebie Albertd nadaje się na stanowisko Webmastera? Co o nim sądzisz ?
 

Użytkownik: 1 

Jak najbardziej
Według mnie jest bardzo spoko i zna sie na tym co robi

Użytkownik: 2

Tak ponieważ jest to osoba odpowiedzialna i spełniła by swoje obowiązki
co o nim sądzę...
emm
za mało itemów daje XD
na bb
xdc
Ale jest spoko osobą z pasją ,,Rolki'' xd 

Użytkownik: 3 

No pewnie ze ten kucyk nadaje się na webmastera.

Użytkownik: 4 

według mnie tak nadaje sie   ja jestem na tak

Użytkownik: 5 

Oczywiście,że się nadaje na stanowisko Webmaster Albertd wie co robi i stara się robić to jak najlepiej potrafi. Albertd to dobry kucyk który ratuje świat od zła. :)

Użytkownik: 6 

ujdzie xD ale cyfry to wyraża 9/10 :D

Użytkownik: 7 

Albert moim zdaniem nadaje się na te stanowisko  :) Jest miły,kulturalny,zawsze pomoże gdy ma czas :) a te jego teksty np: "Skoro tak bardzo lubisz machać, to ja będę miły i też Ci teraz pomacham na do widzenia papap" xD Są najlepsze :) MA bardzo duże poczucie humoru,ale ostatnio ma dużo do roboty :/ 

Użytkownik: 8 

Jak najbardziej! Odpowiedzialny i pracowity tylko często afk XD

Użytkownik: 9 

emm Albertd jest sztosik webmasterem. Ale myślę że jest paruffka bo nie nauczył mnie budować domków :)

Użytkownik: 10 

Odpowiednia osoba na te stanowisko. Nie ma lepszej osoby od niego na tym stanowisku.

Użytkownik: 11

Nie mówie, że jest złym Webem, ale po własnych przeżyciach stwierdzam, że czasem ma wszystko w.. rzyci  Poza tym to dobry człek.

Użytkownik: 12 

Alberdt jest jednym z tych ludzi, do których można zgłosić się z jakąkolwiek techniczną pomocą w sprawach serwera.. Nadaje się na Webmastera jak najbardziej, jak na młodą osobę jest piekielnie inteligentny.. Co o nim sądzę? Człowiek o dużym poczuciu humoru oraz jest z miasta, gdzie można wyjechać a nie wrócić.. Pozdrawiam 

Użytkownik: 13

Albert to taki słodki pony z Sosnowca. MIstrz ciętej riposty, jeden z najlepszych webów na sieci

Użytkownik: 14 

Albert jest git morda

Użytkownik: 15 

Albert to spoko ziomus :D robi to co uważa za słuszne i tyle :) Jest na właściwym stanowisku!

Użytkownik: 16 

Czy Albertd nadaje sie na Webmastera? Po części tak,przekonuje mnie do tego np. ten... No kucyk na profilowym? XD Lepiej na Web'ie spisuje się Privo (ale to tylko moje zdanie) lecz Albertd też jest dobry. :D Nie no nadaje się! 

Użytkownik: 17

MYŚLE ZE TAK

Użytkownik: 18

Nadaje sie i jest bardzo pomocny dużo robi dla sieci 

Użytkownik: 19

noc
pozdro albert kc

Użytkownik: 20

nie wiem  nie mialem przyjemnosci z nim cos robic rozmawiac ale jezeli ma taka range jaka ma to zapewne sie nadaje bez powodu sie nie ma webmastera

Użytkownik: 21

Albert to najlepszy webmaster na sieci :) innego Na sieci nie ma tak dobrego :) Jest spoko :P

Użytkownik: 22

tak,bo jest aktywną odpowiedzialna osobą :D

Użytkownik: 23

no nadaje sie,9 lat podobno pluginy robi :D

Użytkownik: 24

On to jest taka złota rączka do wszystkiego! Poprosisz to zrobi jak potrafi :) Poprostu chodzące cudo xD

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty! 

 

Propozycję następnych osób prosimy pisać na dole!

Dziękujemy za udział wszystkim "ankietowanym" :)

Administracja CS-LUZownia.pl

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  KiciA zmienił(a) tytuł na Pod Ostrzałem #10 Albertd
  •  DIESEL odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.