Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] Skarga na Limonka.


SMOQ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: SMOQ
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Limonekxpompa
3. Powód skargi:Admin Limonek robi co mu się podoba i czuje się bez karnie.Obudowuje metki,Banuje i mutuje za nic.Buduje duże kampy ,którymi blokuje kampy innych graczy.Przeżucił mnie do tt bez powodu ,a smutnego zbanował.To już chyba mała przesada.
4. Dowód rozpisany ss/demko :Demka:

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1808071541-bb_ff_hidden.dem.zip

https://www108.zippyshare.com/v/Xm1SfL8t/file.html

Edytowane przez SMOQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 co do zabudowania metka to akurat tam mógł bo zrobił sobie jump kibel ale niestety na demku widać jak wleciał sobie na końcu xD z tymi kampami gigantycznymi na połowe mapy to przesadzasz 

zmień się w końcu i przestrzegaj regulaminu ! na początku z wleceniem do kampy czasami się zdarzy każdemu 

a wy w końcu nie wypisujcie bezsensownych skarg na limonka codziennie dajcie normalny powód do skargi anie ze zrobił sobie kampe gdzie akurat był metin to już nie jego wina że tam był pozdrawiam 

w drugiej rundzie troche limon przesadził przeniósł bezpodztawnie smoq do tt albo był powód tylko nie wiem jaki @limonekxpompa wypowiedz się w tej skardze co i jak 

podajcie jeszcze czasy co zrobił kiedy zrobił i jak zrobił bo skarga bedzie do odrzucenia nikomu 1h nie chce sie oglądać demek

@SMOQ

@Kubixom

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limonekxpompa łamie regulamin cały czas.

Od kiedy można obudowywać sobie metiny .?

Od kiedy można blokować respa tt.?

I na koniec powiem Limonekxpompa pódoje takie kampy że cała mape ostatnio zają sobie.!!!!!!!!!!!!!!!!!

ESSSSSSSSSAAAAAAAAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dałem ciebie do tt bo  zaczełeś  mi blokować kampe     smutny   zaraz po tobie zaczyna blokować mi kampe i   jeszcze coś  gadać przez mikro

2. Mówiłem ci że ja metków nie blokuje tylko ja tam kampe  robię  a ty zaczynasz się   pruć do mnie

3.Mutuje  graczy   bo wyzywają  innych graczy  lub adminów  na serwerze jak i na Discordzie 

4 W jaki sposób robię co mi się podoba ?

5.Z  robieniem  dużych kamp masz troche racji lecz ja  tylko takie robię nie lubię innych 

 

@DenYv18 Ja Się nie wypowiem XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jachu bizmesmen napisał:

Limonekxpompa łamie regulamin cały czas.

Od kiedy można obudowywać sobie metiny .?

Od kiedy można blokować respa tt.?

I na koniec powiem Limonekxpompa pódoje takie kampy że cała mape ostatnio zają sobie.!!!!!!!!!!!!!!!!!

ESSSSSSSSSAAAAAAAAAAAA

WIEM POST POD POSTEM=SPAM 

1. ja  łamie regulamin >?  [daj dowody]

2.to ty  ciągle łamiesz regulamin 

-wyzywasz graczy  serwer/discord

-blokujesz kampy

- nie wykonujesz celi [nie zabijasz ct jak wbijasz do kampy] [podsadzasz swoich kolegów jak nie mogą wejść na kampe]

-ja blokuje respa ? {daj jakieś dowody to ci uwierzę] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Poszliśmy na sam koniec mapki ze smutnym i tam kampy nie miałeś jeszcze ,gdy już zrobiliśmy tam kampe zacząłeś nas blokować swoimi klockami ,smutny ci mówił przesuń klocki ,a ty zignorowałeś nas więc nie miałeś powodu wywalać mnie do tt ,a smutnego nie miałeś powodu  banować.

 

Jesteś adminem i to o tobie świadczy jak pilnujesz porządku. 

Edytowane przez SMOQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz że on łamie regulamin ty dobrze wiesz ze też czesto łamiesz regulamin tylko nikomu sie nie chce tego zglaszac np. ostatnio biegales po texturach i strzelales do ludzi na ziemi, gdy smoqu wbijal do innej kampy rzuciles excalibura zeby specjalnie utrudnic mu wbicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SMOQ napisał:

1) Poszliśmy na sam koniec mapki ze smutnym i tam kampy nie miałeś jeszcze ,gdy już zrobiliśmy tam kampe zacząłeś nas blokować swoimi klockami ,smutny ci mówił przesuń klocki ,a ty zignorowałeś nas więc nie miałeś powodu wywalać mnie do tt ,a smutnego nie miałeś powodu  banować.

1. Mówiłem że be darka robić 

2. Mogliście  chwile poczekać bo obudowywałem górę   i  wym zczaił o  którego wam chodzi  a wy  zamiast  poczekać to odrazu zaczęliście mi blokowac kampe 

3.Nie zignorowałem 

4.Powodem było blokowanie mojej kampy  dużą ilością klocków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kubixom napisał:

Mowisz że on łamie regulamin ty dobrze wiesz ze też czesto łamiesz regulamin tylko nikomu sie nie chce tego zglaszac np. ostatnio biegales po texturach i strzelales do ludzi na ziemi, gdy smoqu wbijal do innej kampy rzuciles excalibura zeby specjalnie utrudnic mu wbicie :)

1.Racja biegałem  po txt bo kampy nie miałem 

2.Nie robię tak już od tego czasu co dostałem bana/zabrane przywileje/muta 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limonk budowales kampe ze spizganym klockami do gory weszliscie na txt i do zombie strzelaliscie ktore byly na ziemi. A to bylo 2-3 dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wjezdza Biala Mewa napisał:

Limonk budowales kampe ze spizganym klockami do gory weszliscie na txt i do zombie strzelaliscie ktore byly na ziemi. A to bylo 2-3 dni temu

@Wjezdza Biala Mewa możesz pisać w 1 poście  wystarcz edytować post 

  jeśli 2-3 dni temu daj mi demko jeśli to prawda to zostanę ukarany przez kornika/alberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuuu stop spam kurw* czekajcie na @Albertd @KoRrNiK 

@limonekxpompa coś ci wytłumaczę jeżeli ktoś blokuje kampe to kick daj po prostu i tyle lub poproś by przesunął bloki bo ci on blokuje kampe 

a nie przestawiać do tt po drugie nie rób kampe na połowę mapy bo za dobrze cie znam by uwieżyć w to ze nie budujesz po trzecie 

@SMOQ a ja cie prosiłem byś dał minuty kiedy i co zrobił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
19 godzin temu, Jachu bizmesmen napisał:

Limonekxpompa łamie regulamin cały czas.

Od kiedy można obudowywać sobie metiny .?

Od kiedy można blokować respa tt.?

I na koniec powiem Limonekxpompa pódoje takie kampy że cała mape ostatnio zają sobie.!!!!!!!!!!!!!!!!!

ESSSSSSSSSAAAAAAAAAAAA

Nwm po co ty się wypowiadasz jak ty masz coś z głową nie tak, ze każdego obrażasz na discorda i serwerze praktycznie codziennie.

 

18 godzin temu, Wjezdza Biala Mewa napisał:

Limonk budowales kampe ze spizganym klockami do gory weszliscie na txt i do zombie strzelaliscie ktore byly na ziemi. A to bylo 2-3 dni temu

Dowody  jakieś demko? Czy to kolejny popis ze strony waszego *gangu*.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jestem zmuszony się tutaj wypowiedzieć bo to się dzieje przez kilka dni to *patologia* jak nie serwer to discord. Ja wiem wszystko co się dzieje na serwerze dlatego wczoraj bylem na *NS*.  By was posłuchać i wiele innych rzeczy i powiem jestem zaskoczony. To już nie pierwsza taka sytuacja ze ten admin wielokrotnie złamał regulamin. Tylko to jest wasza wina ze go codziennie obrażanie albo prowokujecie a potem są te skutki ze strony admina.  Link do poprzedniego tematu -->

 

Ja się dziwie ze dalej admin limonek nie rezygnować z funkcji admina powodu waszego zachowania wobec niego codziennie. Mimo ze ty @Impossible dalej nie zrozumiałeś co pisałem poprzedniej skargi, a była podobna sytuacja z twoim udziałem to dalej to samo robisz swym zachowaniem. Tylko tym razem was jest więcej przeciw jego @limonekxpompa. :D

Każdy kto go obrażał i go prowokował bym zrobił reset całego eq by zrozumieli końcu by tak nie robili celowo.   Lista graczy --> Impossible/Jachu/Smutny/byhonda --> (Jeśli o kimś zapomniałem niech admin powie kto jeszcze był).

A jeśli chodzi o admina za te złamania regulaminu wielokrotnie niestety utrata z funkcji z admina.

 

Admini z BB jeśli macie coś od siebie zapraszam tutaj @Wojtson@CZOKOMOKO@JakJaToTy@De_nY.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo juz gram na tym serwerze i zaczelo sie od warninga a konca nie widac smutne, przed resetem byla 1 skarga na tydzien lub mniej dzisaj 10skarg na dzien albert juz  nie wytrzymuje i musi odpowiadac kto postawil pierwszy "klocka", wchodze na serwer o godzinie 00:00 i widze jak sie wyzywajo :< smutne ale prawdziwe :<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fb??? napisał:

Nwm po co ty się wypowiadasz jak ty masz coś z głową nie tak, ze każdego obrażasz na discorda i serwerze praktycznie codziennie.

 

Dowody  jakieś demko? Czy to kolejny popis ze strony waszego *gangu*.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jestem zmuszony się tutaj wypowiedzieć bo to się dzieje przez kilka dni to *patologia* jak nie serwer to discord. Ja wiem wszystko co się dzieje na serwerze dlatego wczoraj bylem na *NS*.  By was posłuchać i wiele innych rzeczy i powiem jestem zaskoczony. To już nie pierwsza taka sytuacja ze ten admin wielokrotnie złamał regulamin. Tylko to jest wasza wina ze go codziennie obrażanie albo prowokujecie a potem są te skutki ze strony admina.  Link do poprzedniego tematu -->

 

Ja się dziwie ze dalej admin limonek nie rezygnować z funkcji admina powodu waszego zachowania wobec niego codziennie. Mimo ze ty @Impossible dalej nie zrozumiałeś co pisałem poprzedniej skargi, a była podobna sytuacja z twoim udziałem to dalej to samo robisz swym zachowaniem. Tylko tym razem was jest więcej przeciw jego @limonekxpompa. :D

Każdy kto go obrażał i go prowokował bym zrobił reset całego eq by zrozumieli końcu by tak nie robili celowo.   Lista graczy --> Impossible/Jachu/Smutny/byhonda --> (Jeśli o kimś zapomniałem niech admin powie kto jeszcze był).

A jeśli chodzi o admina za te złamania regulaminu wielokrotnie niestety utrata z funkcji z admina.

 

Admini z BB jeśli macie coś od siebie zapraszam tutaj @Wojtson@CZOKOMOKO@JakJaToTy@De_nY.

 

 

JESZCZE GRACZE 

@Wjezdza Biala Mewa @SKIL3R @LUCYFEK  @pabl0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gówno burzy szczerze mam na to wszystko wywalone ja tylko gram każdego zmutowałem Pasi? Pasi :) dziękuje za uwagę pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedząc z wami na discordzie zauważyłam,że od jakiegoś czasu "wszyscy na limonka".Ja także się dziwie że jeszcze nikt nic nie zrobił z tym(administracja bb),a także limonek jeszcze nie zrezygnował z admina... Ale Takie dziecko np. Jachu któro ma nieledwie z 10 lub 11 lat i tak się zachowuje i prowokuje to po prostu "patola" razem z innymi ale mniejszna z tym...  

Limonek może i łamie regulamin,ale to przez was wszystkich którzy go wyzywają itd... Jakby nie to że go tak prowokujecie to by nawet nie było tej skargi zapewne.

20 godzin temu, Jachu bizmesmen napisał:

Limonekxpompa łamie regulamin cały czas.

Od kiedy można obudowywać sobie metiny .?

Od kiedy można blokować respa tt.?

I na koniec powiem Limonekxpompa pódoje takie kampy że cała mape ostatnio zają sobie.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem tak jeśli nie ma cie kogo obrażać w realu bo dostaniecie łomot lub się popłaczecie to przynajmniej nie wyzywajcie chłopaka przez internet... BO CO ON WAM ZROBIŁ ?? Takiego że tak go prowokujecie i wyzywacie... Po prostu macie wokół siebie patolę czy jak że tak robicie ? Myślicie że jesteście fajni jak zwyzywacie kogoś? Że jak zwyzywasz go to wszyscy będą skakać wokół ciebie bo zwyzywałeś Limonka xD Śmieszni jesteście XDDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ThisIsImpossible napisał:

Nie rozumiem tej gówno burzy szczerze mam na to wszystko wywalone ja tylko gram każdego zmutowałem Pasi? Pasi :) dziękuje za uwagę pozdrawiam 

pasi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2018 o 13:58, ThisIsImpossible napisał:

Nie rozumiem tej gówno burzy szczerze mam na to wszystko wywalone ja tylko gram każdego zmutowałem Pasi? Pasi :) dziękuje za uwagę pozdrawiam 

Typie ty chyba naprawde jesteś chory .

Nagle nic nie rozumiesz a od około 1 miesiąca. masz do mnie spiny wyzywasz mnie namawiasz graczy żeby to robili opowiadasz im jaki to ja nie jestem i bierzesz historyjki z palca wzięte.

Nagle się niby ogarnełeś a prawda jest taka że srasz w gacie bo widzisz że coś z tym robie. i każesz swoim pachołkom (bez obrazy) mnie wyzywać i robić to co im zagrasz.  a najlepsze że nie tylko gracze to robią ale też admini @ruski. 

Z serwera chciałem już dawno zrezygnować lecz pare zajebistych osób mi pomogło 

@fb??? @KiciA @spizgany krystian @Albertd dziękuje wam za to a tobie fb najbardziej bo mi pomogłeś z tym jak ich naprostować 

tyle odemnie;)  i przepraszam za orto ale pisze na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limonek to jest skarga na ciebie ,a nie na "Impo".Ja ciebie na serwerze ani na Discordzie nie obrażam i nie obrażałem więc nie pisz tak pod skargą ,którą napisałem ja ,a nie osoby ,które Cię obrażają i wyobraź sobie ,że jestem osobą dorosłą ,która jest niczyim pachołkiem ,jak się tak wyraziłeś.Napisałem tą skargę tylko po to ,aby ktoś Cię ukarał za twoje zachowanie lub uświadomił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SMOQ napisał:

Limonek to jest skarga na ciebie ,a nie na "Impo".Ja ciebie na serwerze ani na Discordzie nie obrażam i nie obrażałem więc nie pisz tak pod skargą ,którą napisałem ja ,a nie osoby ,które Cię obrażają i wyobraź sobie ,że jestem osobą dorosłą ,która jest niczyim pachołkiem ,jak się tak wyraziłeś.Napisałem tą skargę tylko po to ,aby ktoś Cię ukarał za twoje zachowanie lub uświadomił.

 a czy chodziło mi o ciebie ? nie więć na co się spinasz 

chodzi mi o tych którzy robią to co impo im każe. i wiem że to skarga na mnie i dlatego się wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jachu bizmesmen napisał:

Nie nazywaj mnie ŻE jestem dziecko 12 latko

 

JA 12 latka ??? Gościu ty mnie nie znasz a mówisz że mam 12 lat we we pal gumę najlepiej :)  bo inaczej pogadamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.