Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Oszustwo


Ghoul.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ghoul.
2. Aggressive_PL 
3. Oszustwo na 100k rpg
4. Niestety nie zrobiłem żadnego ssa, jest to moja pierwsza skarga w csie, ogolnie sie na tym nie skupiam, mysle ze wystarczy HLTV

HLTV LINK:http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1808121626-bb_minecraft.dem.zip

Runda 2/4 gracz: Aggressive_PL  Piszę "Kto mnie zabiję daje 50k" po czym "Dobra Kto mnie zabije daje 100K", niestety po zabiciu gracza, nie chciał zapłacić 100k, straszył jakimiś godami., nie mam wycinka z consoli poniewaz moj cfg wyczyszcza cala console co iles tam minut.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghoul. Po 1. Nie wbijałeś mi do kampy dopóki nie napisałem PŁACE 100K ZA ZABICIE MNIE... Ubiłem Cię do 4k Hp było 20sec podszedłem do ciebie i z noża Cię waliłem napisałem bij ?                                                        Po 2. Miałeś ty mnie zabić w taki sposób że ja bym się tego nawet nie spodziewał xDD a ty mnie zabiłeś jak ci się dałem xdd dobra okej to nie usprawiedliwienie ? Ale ty napisałeś że skończysz grę za 2 dni więc ci nic nie dam skoro we wtorek ślad po tobie zaginie xD zresztą karajcie mnie mam to gdzieś nie zależy mi na tym wcale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

To nie pierwsza taka sytuacja ze owy gracz oszukuje ze ktoś go zabije dostaje nagrodę postaci RPG. Jak przypadku 2dni temu admin @CZOKOMOKOzabił cb @Aggressivei uciekłeś z serwera. I nie dałeś mu tego 300k RPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż oszustwo=kara co tu dużo mówić szczególnie ,że to nie pierwszy raz :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby drobnostka, ale jednak napisał. Skoro gracz domaga się rpg powinien moim zdaniem dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghoul. Jak będziesz na serwie upomnij się to ci oddam ale już nie chcę mieć nic z tobą doczynienia koniec tematu. @fb??? Przyznaje się do winy to nie jest pierwszy raz zgadzam się z tobą ? to było też na bb_Minecraft napisałem Płace 300k za zabicie mnie i jednak się przeliczyłem bo @CZOKOMOKO Mnie zabił i krótkim słowem spier*oliłem z serwera bo za ucieczke ban do 30min lub przywileje myślałem że uda mi się uciec a tu jednak poszło po jego myśli ? To było napisane totalnie dla beki Ale jak to jest łamanie regulaminu to ja zacznę zbierać już rpg dla czoko to będzie nauczka na przyszłość by uważać co się piszę ostateczną decyzję pozostawiam dla  @Albertd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.