Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Kilka propozycji oraz poprawek.


 ef bek

Reset serwera czy to już ten moment?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reset wszystkiego? :D


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

Czas na zmiany kilka propozycji ze strony mojej!

 

1. Balansu nie ma znów z powodu tych księgi umiejętnościami a wiec proponuje bardziej to zbalansować np:  4m --> 8p --> 12g (czyli max stopień) ---> Bo jak sami widzicie niektórzy maja np 30 w *CD* lub inne bonusy ulepszone tymi księgami umiejętności, i nie da się praktycznie ich zabić to tez sprawia spadki graczy na serwerze.

2. Bo coraz mniej osób gra a szkoda takiego serwera który posiada duży potencjał by był najlepszy na świecie jak kiedyś.

3. Kolejna sprawa to dla nowych graczy wolno się wbija  bronie bez vipa czy tam klanów. Ja bym proponował tak zrobić --> każdy rodzaj pistolety szybko się wbijało lvl a dopiero od broni scout`a wolniejszy exp aż do max broni danej ścieżki.

4. Następna rzecz chciałbym poruszyć odnoście resetu wszystkiego może czas na reset all? Co wy na to bardziej można by było wtedy zbalansować serwer i jakiś konkurs za topkę czy coś zrobić.

5. Bardziej ograniczyć sklep dla zm zrobić 2 rzeczy kupna na rundkę.

6. Limit fps wgrać dla *NS* by nie mogli już używać tych 200fps czy tam 500 itd.

7. Kolejna sprawa to klany umiejętności chodzi mi głownie o *Dodatkowe HP jako ZM* praktycznie nie jest używane wiec ja proponuje to zastąpić na *Drop ulepszacze* 0/3.  --> (Symbol smoka-Diament-Kosci-Toksyny-Klejnoty)

8. Dodać dla nowych graczy np darmowe rpg czy kamienie mocy pod komendy /free np 5k RPG lub 15 Kamienie Mocy.

9. Misje klanowe jakieś by się przydały.

 

Numer misji 1 --> Zabić 100 ZM --> next 500 ZM--> 1500 ZM --> 5000 ZM --> 10.000 ZM --> 50.000 ZM --> 100.000 ZM = Nagrody  ilość kamienie mocy / Magiczny Wywar.

Numer misji 2 --> Zadaj dmg 500.000 --> next 1.000.000 --> next 5.000.000 --> next 15.000.000 = Nagrody Dodatkowy exp do klanu lub dana ilość wszystkie ulepszacze.

Numer misji 3 --> Zgiń jako ZM 50 razy --> next 100 razy --> 500 razy --> 1000 razy --> 5000 razy --> 15000 razy = Nagrody  Kamienie duszy 6/7/8 lub losowe księgi umiejętności.

Numer misji 4 --> Przeżyj rundkę jako CT 25 razy --> 50 razy --> 100 razy --> 500 razy --> 1000 razy --> 5000 razy = Nagrody Dana ilość złote klucze oraz skrzynki.

Numer misji 5 -->  Zdobądź expa w klanie 5000 --> next 15.000 --> next 30.000 --> next 75.000 --> next 110.000 --> next 500.000 - 1.000.000 = Nagrody Dodatkowy exp dla klanu lub dodatkowa ilość pajęcze nogi / zaczarowanie księgi.

Numer misji 6 --> Zgromadź ilość RPG w klan 50.000 rpg --> 100.000 rpg --> 500.000 rpg --> 1.000.000 rpg --> 1.500.000 rpg --> 2.000.000 rpg --> Nagrody to Magiczny metal / potężny kamień / Zaczarowanie przedmiotu.

 

Jeśli macie lepsze pomysły odnoście misji inne nagrody dajcie swoje opinie lub jakieś dodatkowe misje. :DJeśli nie będzie resetu mówi się trudno ale chociaż te księgi umiejętności i te inne rzeczy by się przydały na serwer.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł jak najbardziej na tak 

z fps dałem juz propozycje ale bardziej ciekawa opcja za włączenie fps była by kara taka kick automatyczny za włączenie 101-999 developer 1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset? Jak najbardziej na nie, wiadomo jak farmisz księgi i masz dobry stuff to jesteś kotem i ciężko cię zabić, aczkolwiek dla upartego nic trudnego. Lvl da radę szybko wbić, wystarczy zrobic jakaś dobrą reklamę serwera i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za wszystkim :D

A reset broni by zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za 

a reset to wiadomo przydał  by się XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna było by wszystko zrobic ale czy odrazu reset ? jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.