Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga na gracza


FoXeS

Rekomendowane odpowiedzi

1 FoXeS

2 Aggressive_PL

3 oszustwo na 100k rpg 

4 tu jest ss https://zapodaj.net/dd5c12be35643.png.html  gracz  napisał, że kto go zabije daje 100k rpg jak widac na ss  po zabiciu nie dał rpg i wyszedł z serwera 

Dysponuje tylko linkiem do hltv http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1808191937-bb_jail.dem.zip

Edytowane przez FoXeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoXeS zabił go widać to w 9/8 linijce w consli od dołu

ale dla mógł byś dać tu damko :)  z tamtej mapy

Edytowane przez WG l Packa FAjek i Tuba [.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoRrNiK napisał:

A może podałbyś demko ??  Bo na ssie nie widać kiedy go zabiłeś.

Jest napisane na ss

9 linijka z dołu 

KoRrNiK,
To wiem że 9 linijka od dolu ale mi chodziło o minute/sekunde rundy w której go zabił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśnione @FoXeS poczekasz aż uzbieram 100K RPG nie musiałeś od razu pisać skargi bo ja nie mam czasu po pracy na twoje skargi ze mną zawsze można się dogadać kupiłem luzacki to dziś Cię spłacę dał bym ci 200k ale jednak jest skarga tydzień nie grałem ponieważ nie miałem neta a przez ten czas grał "Kisiel" biorę winę na siebie bo to ja mu podałem pasy a on to wykorzystał w perfidny sposób na moim nicku podając się za mojego brata jest kilka osób które może to potwierdzić oczywiście nie mam brata bo mieszkam sam więc to mówi samo za siebie ? Oczywiście może ktoś powiedzieć że kłamie noo okej przyjmę to jakoś do świadomość ? To już jest zamknięta sprawa za chwilę wbijam na serwer i dostaniesz zasłużoną wygraną, Pozdrawiam ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby napisał kto mnie zabije dostanie ferrari to też byś ferrari żydził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.