Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #12 Cre[A]tOr


KiciA

Rekomendowane odpowiedzi

Pd ostrzałem.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafił @Cre[A]tOr. Zapytałam kilka osób co sądzą na jego temat.

 

Pytanie: Co sądzisz o Cre[A]tOrze? Według Ciebie jakie ma podejście do użytkowników oraz forum ? 

 

Użytkownik: 1 

Nasz Krecik jest wiecznym urlopowiczem on zawsze ma urlop od wszystkiego :) Jego podejście jest zajebiste :D i takiego Krecika lubię

Użytkownik: 2

mój skarbek radzi sobie wspaniale <3

Użytkownik: 3 

toż to przyszły prezydent- dyktator  wesoły, życzliwy, czasem bywa marudny ale nadrabia śnieżno bialym usmiechem 

Użytkownik: 4 

Nie no wspaniała osoba! :D Co do podejścia... co tu dużo mówić, ma dobre xD Idealna osoba na swoim stanowisku, tylko by w końcu mógł z urlopu wrócić :P

Użytkownik: 5 

 a no Karyna dobry człowiek, a co  do forum i ludzi na nim to zawsze stara się, aby było jak najlepiej. Pozdrawiam.

Użytkownik: 6 

Jak dla mnie mega osóbka ?? i ma podejście takie torszeczkę tego tego ale luzik jest xd

Użytkownik: 7 

Nasza królowa i miss zarazem. Człowiek o wielu zdolnościach i luźnym podejściu do życia. Gdyby wykorzystał swój potencjał, to by wszystko grało i buczało.. Jednak jego wadą jest lenistwo.. Podejście ma bardzo dobre,  jest komunikatywną osobą, więc ma dużo sprzymierzeńców. Także Petru, pasuje na swoje stanowisko.

Użytkownik: 8 

Dawno go nie ma na forum powodu jego urlopu a tak to słaby  z niego moderator był.
xd

Użytkownik: 9 

Spoko ziomek .  Da się dogadać

Użytkownik: 10 

Nie wiem, nie znam leszcza :D xDD 

Użytkownik: 11

NO jest sympatyczną osobą. Jak jest potrzebny, pomoże. trochę szkoda ze na urlopie ale no, mówi sie trudno.

Użytkownik: 12 

Bardzo arogancki, pewny siebie, często denerwujący, narcystyczny. Nie wiem dlaczego ale lubię typa - spoko gość 

Użytkownik: 13

Dobry z niego gość :) 

 

 

 

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Propozycję następnych osób prosimy pisać na dole!

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty! 

 

 

Dziękujemy za udział wszystkim "ankietowanym" :)

Administracja CS-LUZownia.pl

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no fajne to.

+ Dla ciebie oraz czekam na mnie tutaj :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba @Cre[A]tOr Tęskni sie im za tymi chyba głupowatymi tekstami Twoimi :D 

@KiciA Dobra robota :) ale takiego Racucha xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  KiciA zmienił(a) tytuł na Pod Ostrzałem #12 Cre[A]tOr
  •  KiciA odblokował(a) ten temat
  •  DIESEL odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.