Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga na Admina Wafelek


Tomek Szuminski

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: Lucyfek
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Wafelek :D
3. Powód skargi: Admin Wafelek gdy nie potrafi wejść do kampy innego gracza po prostu wlatuje do kampy na jetpacku i szuka wejścia. Na demku widać ja Admin wleciał nam do kampy żeby zobaczyc gdzie jest wejście chociaż na początku rundy widział iż Admin DeszczNaBetonie nam pomaga, czyli wejscie musiało być że niestety to nie było pierwszy raz jeszcze w tym samym dniu wcześniej też rozwalił kampe graczowi SKIL3R gdy go zabili powiedział że tylko jednego klocka mu rozwalił niestety do tego demka nie mam.
4. Dowód rozpisany ss/demko:http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1808252341-bb_kyku.dem.zip  19:18:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie to że nie potrafię wejść do zwykłego hsa więc nie wiem co Ty tam piszesz.

2. Jako admin muszę sprawdzić wejście. Nie widziałem żeby Deszczu sprawdzał wejście więc sam sprawdziłem

3. niechcący rozwaliłem kampę graczowi SKILL3R co było wtedy przypadkiem bo pomagałem graczowi  SMOQ i nie trafiłem po prostu w blok xd. Dałem SKILL3ROWI swoje 10k nie wiem czy to dużo dla niego czy mało ale dałem, przeprosiłem go za to co zrobiłem

 Tyle ode mnie resztę zostawiam dla @KoRrNiK , @fb??? i @Albertd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.