Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] bh


DamiaNB

Rekomendowane odpowiedzi

te bh jest przesadzone zbyt bardzo bo ponieważ wbije byle kto kupi sobie mafioze i rozpędzi się tak bardzo ze utrudnia za bardzo gre ct i nie da się prowadzić i dlatego nie ma chętnych do ct bo każdy woli sie buntować to jest zbyt przesadzone proponuje usunąć bh z mafiozyi ogólnie ( bo bh trzeba umieć anie korzystać z auto bh )

oraz dac max fps 150

 

 

 

Pozdrawiam Bagienne Ziele

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Damianek ale kubus napisał:

Jestem na nie poniewaz duzo graczy odejdzie gdy nie bedzie auto bh i wtedy mafioza by nie byla oplacalna wogole

Damianek dla mnie ten argument co  napisałeś jest zbyt Ymm głupi? Nie wiem jak to mam napisać

Dla mnie jestem na tak

Odnośnie do Damianka. Cytuje "'duzo graczy odejdzie gdy nie bedzie auto bh i wtedy mafioza by nie byla oplacalna wogole"" Mniejsza osób odejdzie z serwera jak woglę ktoś odejdzie. Kubus nie chce być nie miły  ale wydaje mi się ze jak grasz na 500 fps i masz bh to rozpędzasz się i już ciebie nie ma w 2 sec :F

I max ty nie będziesz grał na serwerze z powodu BH jak widzę na serwerze Np Kubusia z tym bh i 500 fps :)

A wogle nie widzę cie na serwerze @DenYv18 :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DenYv18 napisał:

IphoneX gram od paru dni na tym serwerze 

Zapomniałem jaki masz nick i tak widze cie na serwerze po prostu pomyliło mi się trochę w główce :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pmyślał nad zrobieniem bh np. żeby było 30 sekund po rozpoczęciu rundy albo nawet dłużej żeby nie można było uciekać tym bh na samym początku rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.