Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] skarga na t1ck3r


MaXi KiNg

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: MaXiKiNg
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: t1ck3r
3. Powód skargi: admin na innym koncie oraz nicku
4. Dowód rozpisany ss/demko: osoba o której piszę skargę to brat gracza Wafelek :D dlaczego? są trzy powody dla których piszę skargę 1. to gra na koncie Wafelka na nicku t1ck3r ponieważ z tego co wie, to Wafelek ma admina na ip 2. nie zna regulaminu 3. banuje oraz daje mute.

 

 

Wafelek :D nie chcę ciebie jakoś obrazić ale nie powinieneś dawać swojemu bratu grania na swoim koncie oraz na serwerze BaseBuilder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm to tak Po 1.Obrażałeś mnie dostałeś mute na 720min-12h co mam na to wyznaczone w pewnym dziale czy cos tam... 

Po 2. t1ck3r to byłem ja, trolowałem was. Chciałem zobaczyć waszą reakcje na nieznajomego admina. 

Po 3. WYZYWAŁEŚ MNIE NA U@ I COŚ TAM MI MÓWIŁEŚ NA MAME WIĘC JAK CI MUTE NA 720 MIN. NIE STARCZYŁO TO DOSTAŁEŚ BANA NA 1 DZIEŃ. Niestety nie mam wycinka z konsoli bo wyłączyłem csa.. Tyle ode mnie (jak coś to sory za błędy pisane z tel.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wyzywałem twoją mamę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MaXi KiNg napisał:

hmm... wyzywałem twoją mamę???

No coś tam pisałeś ale nie jestem pewien tak czy inaczej wyzywałeś mnie na u@ co jest w logach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu cie wyzywałem czy nie zdecyduj się i nie wyzywałem cię no może powiedziałem na ciebie tylko debil ale ale dziecko by się tylko obraziło że go obraziłem debilem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.