Skocz do zawartości

[UB ✔] [BAN ✘] HACKER BESTE SKILLED ON


HACKER

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego chyba sobie żartujesz?. Po 1 dlaczego większa ilość osób nie zobaczyła tego demka na którym zagrałem 2-3 roundy i biłem wszystkich w plecy? 

Po 2 mam wbić na innym koncie bo tu mam VACa na CS Go, a że gram w PUBGa na tym steamie to nie zmieniam konta.  Po 3  daj mi dowód gdzie mam wspomaganie celowania i pograj kilkanaście lat to pogadamy. Liczę  na ponowne rozpatrzenie mojego bana. Pozdrawiam 

@@

Podczas robienia ssów zawsze daje celownik w dół. SSY w tych czasach to gówno, ale tu wiedzą lepiej. 

Demo wklejam http://695313.node51.pukawka.pl/hltv-1809160752-de_dust2-1537077120-1537078500.zip

PS. Też jestem BL/UBTeam na większej sieci serwerów ale nie chce robić reklamy.  

@@

Oglądałeś wgl demo? Daj mi czasówkę choć 1 podejrzanej akcji. 

@@

Co do dema:

9,45 - jaka konfiguracja? Jak dopiero na server wbiłem, Dobre HAHA
11.40 - rzuciłem 2 fleshe na gale i wbijam.  Zobacz gdzie miałem celownik a gdzie jest model HAHA

11.48 glowa czysto

11,58 - Chyba trche wczesniej, zwykłe full auto w typa co stał 3m obok mnie
12.13 - znowu zły czas. Słychać jak goście strzelają? 
12.30 - nie ma Cie na specie, przyciszałem muzyke z YT
13 czysto 
13.13 - zwykłe sprawdzanie BSa?
13.30 - zmiana piosenki na YT
14.04 czysto
14,38 - Przecież napierw zabiłem gościa a pożniej wybuchł smoke?
14,48 - Naprawde jestes slepy? Widać ze 2 osoby skracaja mida? 
15.04 ssy celownik w dół 

Zwracam sie do H@ i J@ tej sieci serverów, Jak taka osoba może pełnić taka funkcje? Prosze zobaczyć tą "ropziske". Jest to jakaś skipa  i pokaz że nie masz pojecia o grze i rozpisywaniu demek. 

I dlaczego wkleiłeś tylko 5 ssów z 7, bo na 2 pozostałych normalnie widać modele.

 

Temat wcześniejszy 

@NWN_LUZ Proszę o zainteresowanie się tematem

Edytowane przez frames per second
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie 3 raz rozpatrzyłęm twojego bana. i tak.

hmmm. brak ub?

JEstes w BL z vacem :D nie moge namierzyć tej znanej serwerowni :)

 

@@

Podczas robienia ssów zawsze daje celownik w dół. SSY w tych czasach to gówno, ale tu wiedzą lepiej.  <--- prosze nie kompromituj się. brak UB TO ZE NIEKTORE HAXY MAJA ANTY SSA
ktory działa jak działa (raz sie uda raz nie  ;) to nie znaczy ze przypadkiem dajesz celownik w dol na prawie wszystkich ssach . 
DEMO JEST DO WGLĄDU !

Mateuszek,
Adaś dobra robota, nie sądze że on siedzi w Bl i demka rozpisuje haha :D
 My NAME IS 99FPS BEJBE,
Jako że 2/3 członków BL'a nie zgadza się z opinią osoby banującej, gracz został odbanowany z powodu niewystarczającej ilości dowodów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

 My NAME IS 99FPS BEJBE,
Jako że 2/3 członków BL'a nie zgadza się z opinią osoby banującej, gracz został odbanowany z powodu niewystarczającej ilości dowodów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.