Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] skarga venko, Lonkoz


Ciemny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: Ciemny
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: veko, Lonkoz.

# 2   "veko" 3363 STEAM_1:0:1957800878   1 11:39   34    0
# 3 "Lonkoz" 3364 STEAM_1:0:446351879   7 11:05   14    0
3. Powód skargi: Na ogół nie lubię pisać takich rzeczy, ale wyjątki się zdarzają. Wchodzę sobie przed 7 na luźną gierkę i tutaj przykład totalnego chamstwa i niewychowania. Pan 'veko" blokował mi kampę oraz podsadzał swojego kolegę Lonkoza do jego kampy która była bez wejścia i działało to vice versa czyt. Pan Lonkoz podsadzał venko na jego kampe bez wejscia. Ponadto kolesie mnie wyzywali od pi**, ciot, itp. Nie reagowałem, nie mam 15 lat żeby wyzywać się z jakąś dzieciarnia na serwerze bo ten tego zabił.  Przez takie zachowania odechciewa się wgl grać. Parę dni wstecz, nie chcę mi się już sz
4. Dowód rozpisany ss/demko:  http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1809210612-bb_confidence_kyku.dem.zip

39:15 veko do Lonkoza, zrób kampe bez wejscia ja Cię podsadzę.

41:17 : perfidnie go tam podsadza

42:36 : słowa veko Ciemny dzi*** pierdo****

45:08 : veko do Lonkoza - Ja zblokuje kampe Ciemnemu a ty masz go zabić

47:26 : veko perfidnie blokuje mi wejscie na kampe

47:32: veko do Lonkoza " dobra chodz mnie podsadz" ( bo zrobil kampe bez wejscia )

48:25: veko wbija po zombie na kampe bez wejscia, przyznam wbilem za nim ale po chwili zszedlem i dalem sie zabic.

50:50 tu już się zaczynają wyzwizka od obu kolesi, ciemny szmata itp. nie będę wszystkich rozpisywał bo po prostu nie chcę mi się tego słuchać.

 

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że Pan veko groził mi co chwilę banem, za to pan Lonkoz chwalił się że będzie adminem i będę miał perma (XD?) bo gadał z albertem i wgl kozaczył wyzywając mnie przy tym.

W następnej mapce, w 4 rundzie też zaczęli mnie wyzywać od idiotów itd. Szkoda gadać, że takie coś dostaję dostęp do internetu :X

 

 

 

 

Edytowane przez Ciemny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko Sprawdzone, gracze zostaną ukarani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.