Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] Prośba o UB


ThisIsImpossible

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: ThisIsImpossible :O
MAPA: bb_aztec_base
DATA: 23.09.2018
POWÓD:już pograłeś sobie dowidzenia  
KOMENTARZ: 
LINK DO BANA: 
WYCINEK Z KONSOLI: https://www30.zippyshare.com/v/9SYQOcYh/file.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostałeś bana permamentnego a "prośba o ub" nie jest zaakceptowana to czemu grasz na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, d: ʞǝןǝɟɐʍ napisał:

Skoro dostałeś bana permamentnego a "prośba o ub" nie jest zaakceptowana to czemu grasz na serwerze?

Nie rozumiem o co się czepiasz.Złożyłeś rezygnację i próbujesz każdemu gre zniszczyć ? Weź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ThisIsImpossible napisał:

Nie rozumiem o co się czepiasz.Złożyłeś rezygnację i próbujesz każdemu gre zniszczyć ? Weź

Nie. Po prostu mnie to ciekawi... skoro masz bana to się z tym pogódź a nie wchodzisz na ab. A co do mojej rezygnacji to jest przez takich debili np. Ty. Mam nadzieje że @Albertd, @KoRrNiK się tym zainteresują.

 

Edytowane przez d: ʞǝןǝɟɐʍ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, d: ʞǝןǝɟɐʍ napisał:

Nie. Po prostu mnie to ciekawi... skoro masz bana to się z tym pogódź a nie wchodzisz na ab. A co do mojej rezygnacji to jest przez takich debili np. Ty. Mam nadzieje że @Albertd, @KoRrNiK się tym zainteresują.

 

Idź się utop niby taki milutki a ni chu chu dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna prośba jak by @KoRrNiK miał dawać ci ciągle ub za takie coś średnio byś dostawał 4 na tydzień do tego pogarszasz swoją sytuację wchodząc na aktywnym banie a potem się czepiasz że jakiś admin daje ci bana i mówisz rzeczy typu "ale ty dobry zbanowałeś mnie oj patrz znowu wbiłem @KoRrNiK nie wiem kogo ty na admina przyjmujesz".

Do tego myślisz że jak dostałeś bana na ns na IP to oznacz że możesz grać na Steamie za przeproszeniem weź człowieku przywal baranka w ścianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.