Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga na Wafelek


ThisIsImpossible

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: ThisIsImpossible :O
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Wafelek :D
3. Powód skargi:Wafelek wbił na non steam i zaczął grać na cheatach,prawdopodobnie o nazwie Ec Hack.Skąd to wiem? Kiedyś grałem na serwerze na tym Gó*** i dostałem bana oraz degrada.Do rzeczy na mapie w rundzie 3/4 można zauważyć jak owy grać robi wall jumpa (no trochę długiego) i w pewnym momencie próbuje wskoczyć na podstawię ale zanim na nią wskakuje to w locie się zatrzymuje i Leci do przodu(Na demku widać to lepiej niż piszę)
4. Dowód rozpisany ss/demko:https://www104.zippyshare.com/v/ZQ2vZ9Tl/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry "Ec hack". Wejdz sobie na ns wpisz developer 1 fps_max 999, fps_modem 999 i wyłącz synchronizacje pionową. (jeśli masz dobry komputer to tak wyskoczysz). Nawet nie wien jak to pobrać ale... gram sobie na takim fajnym serwerku gdzie można to poćwiczyć. [NAJPIERW SIĘ NAUCZ GRAĆ I POTEM WYPISUJ SKARGI]. TAK MIAŁEM KAMPE NA FPS ALE MAM NOWEGO LAPTOPA I CHCIAŁEM ZOBACZYĆ JEGO MAX FPS. Co do końca fajnie było by jakby na hltv pokazywalo co robi dany gracz np: duck - wyswietla sie duck co tez latwo mozna rozpoznac auto bh: skaczesz pokazuje jump czymasz skok pokazuje skok ktory się nie wylacza. Mam nadzieje ze to dodacie naprawde bardzo to sie przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.